Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler szuka tulajdonságai?

Rottweiler szuka tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Egy kölyök rottweiler szuka kutyát akarok hozni de a googlen mindig mást ír a kutyákról,volt már kutyám csak nem ilyen idegbetegféle,vagyis szinte mindenki azt mondja ne vigyem mert 6-7 éves korukra hülyék lesznek ez igaz? valaki segíthetne!

2012. máj. 13. 21:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Azzal egyet kell értenem, hogy nem olyan gazdának való, aki annyi alapján ítél, hogy "azt hallottam", és nulla szakmai felkészültsége van. Ezen persze lehet változtatni, de a kutya beszerzése előtt, nem pedig közben.
2012. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
minden embernek olyan kutya való amilyet megvesz,és ennyi.Nem tudom hogy jöhet valaki ahoz hogy azt mondja ez nem neki való kutya,és állítom a volt tacskóm okosabb mindegyik kutyátoknál ha egyáltalán van kutyátok,bár még azt se hiszem
2012. máj. 14. 17:28
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

Marhára nem való mindekinek az, amit megvesz. Állítom ezt úgy, hogy volt már keverékem, tacskóm, rotim és most roti-nj keverékem van, és mellette egy rakat mentett kutya. Tehát azt hiszem nem engem és nem minket kéne kioktatni.


De kérlek, ha a kutya letépi a fél karod, vagy a családodból valakinek a fél arcát, akkor ne ide gyere segítségért!

2012. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Nézz körül a menhelyeken. Na, az ő gazdáik mind rosszul választottak.
2012. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Little Red:én még olyat nem hallotam hogy letépi egy ember karját a kutya,tudod arra nem képes.és ugyanúgy kell mindet nevelni ahogy eddig neveltem a tulajdonságaira lettem volna kiváncsi a normálisabbak privátba leírták de ti kötekedtek...nagyokosok....
2012. máj. 14. 20:49
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ha a tapasztalatból eredő jó tanácsokra így reagálsz, részemről nem okoskodni akartam, hanem segíteni neked a jó döntésben. Az idegbetegféle-azthallottam kombinációból nem az jött le, hogy amúgy hozzáértő vagy, ráadásul mivel kérdeztél, gondoltam érdekel mások véleménye.

Kívánom, hogy a rotid is olyan egyszerű eset legyen, mint a tacskód volt.

2012. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem tudja letépni? Akkor te nem láttál még begőzölt kutyát.


De csak hogy egy példát említsek, a jelenlegi kutyám apja. Nagyon domináns kan roti volt, a gazdái nem bírtak vele. Elkerült egy biztiőrhöz, aki úgy gondolta h a minden napos verés jó lesz. A kutya fogta, és egy szép napon letépte a fél alkarját a pasasnak, azóta nem tudja használni, mivel az izmok jelentős részét letépte a kutya.

2012. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
lol te idejársz hazudni? akumi nem neked szólt de nem szeretem az ilyen red fajtákat hogy itt hazudoznak meg okoskodnak....
2012. máj. 14. 21:53
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nem hazudozik. Tudod, vannak kutyafajták, amiket például nagymacskák vadászatára tenyésztettek. Vagy olyanok, amik nehezebbek egy embernél (nálam például rengeteg nehezebb kutya van), és arányaiban sokkal több rajtuk az izom. Ne becsüld alá őket, ragadozók, és rosszul nevelve az ember ellen fordulhatnak. Ez egy csivavánál mondjuk nem gond (illetve de, de legalább nem életveszélyes), egy nagyobb kutya viszont képes ölni, és nem is esik nehezére. Az tény, hogy konkrétan karokat ritkán szoktak tépkedni, de ettől még képesek rá.
2012. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
akumi én egy kutyától megijedni nem tudnék akármekkora,de ez már szerintem sok amit red itt leművel,azt hiszi ő szarta a spanyol viaszt,És szerintem ha nem is hazudott túlzott mondjuk úgy.
2012. máj. 14. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!