Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől vöröses-barnás a kutyus...

Mitől vöröses-barnás a kutyus mancsánál a szőr? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Kutyusom 1-2 napja nagyon nyalogatja a mancsát és megnéztem és ilyen vöröses-barnás a szőre és piros nagyon a bőre a párnácskái között. Illetve ugyanott a bőrén mintha ilyen kis gyulladt gennyes pici kis csomók vagy nem tudom mik lehetnek.Mitől van ez? Lehetséges, hogy valami virágra, vagy esetleg vegyszer?Mert járunk sétálni és szántóföldek mellett is megyünk, ahol nem kizárt, hogy vegyszer maradvány is található. Köszi előre is

2012. máj. 14. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább az, hogy valami beleszúrt, és az gyulladt be. Nézesd meg állatorvossal!
2012. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami belemehetett a talpába, talán tüske, de vidd el az állatorvoshoz mindenképpen! Ha nem, akkor lehet, hogy súlyosabb lesz a helyzet, mert el is fertőződhet!
2012. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mind a két első mancsán van ilyen. Most bekenegettem de ha holnapig nem javul akkor dokibácsihoz viszem.Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 14. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Ha mind a 2 olyan, akkor a nyáltól barnult be. És mivel nyalogatja, ez azért van, mert viszket neki. A kutyusod valószínűleg allergiás!

2012. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arról tudok, hogy csirke allergiája van.És már aszerint kapja a kajáját is. Azért gondoltam, hogy nem lehet-e, hogy esetleg valami most virágzó valamitől lehet.
2012. máj. 14. 19:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél, mert leginkább a barnás-vöröses színtől ijedtem meg. :)
2012. máj. 14. 19:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, hogy lehet mégis a csirkehús allergia miatt van. Mert 2 hete volt nálunk vendégség és elég valószínű, hogy kapott a maradék husikból meg a csontokból is biztos adott neki valaki.
2012. máj. 15. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!