Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pomerániai törpespicc...

Egy pomerániai törpespicc mikor válik ivarérették?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 21:57
 1/10 A kérdező kommentje:
"-k
2012. máj. 15. 21:59
 2/10 anonim ***** válasza:
Ivarérett akkor lesz, ha először tüzel. Viszont pároztatni csak a második (vagy harmadik?) tüzelésnél lehetne (ha akarnád, remélem nem akarod!). Miért kérdezed egyébként (ha szabad tudni) ?
2012. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

ez kamu

ilyen állat nincsXD

2012. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ha már megvetted a világ egyik legdrágább kutyafajtáját remélem az ivartalanításon nem fogsz spórolni:)

bár ha tenyésszemlés kutya nem szóltam,bár akkor tudnod kéne..

2012. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
kvittagirl! Annyira már az sem drága sajnos, az expressen már 20-30 ezerért is lehet kapni, ezt a fajtát is megkaparintották már a szaporítók.
2012. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

azok nem pomik!!! kis spitzek akiket pominak árulnak! itthon 2-3 kennel van... ezt a fajtát nem lehet szaporítani, még ahol el is kezdték ott a törzskönyv nélküliek ára is hamar felszaladt 400-500 euróra (az átlag 200 euró külföldön) Nagyon nehezen vemhesül, nehezen ellik, rengeteg örökletes gond kijöhet hisz arra mentek rá a fajtával, hogy a törpésített jelleget hangsúlyozzák és ennek megvan a maga ára.

Még tenyészetekben is csúnya szó de az alom fele mehet a kukába (ha már kettő születik is nagy szó) gyakori a félheréjűség, állkapocs probléma, cukor és szívbetegség, patella ficam...konkrétan ez az a fajta amin még a szaporítók se nagyon tudnak spórolni

2012. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az szánalmas akkor xd egy normális pomerániai 200 körül van minimum..

ez vicc:

[link]


Mondjuk már mit nem szaporítanak fajta néven,már szerintem nincs is olyan kutyafajta!

2012. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ez is minden csak nem pomi.... és az emberek komolyan elhiszik :O mindjuk még annó kelet Európában a kis és a törpe spitz keresztezhető volt egymással ezért maradt meg, hogy itthon összemossák őket pl Amerikában, Angliában sokkal jobban látszik a két fajta közti különbség
2012. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
200? frászt én akartam pomit venni (na nem itthonról mert az itthoni állomány még hagy némi kívánnivalót maga után tisztelet egy két kivételnek) na most a hobby pomi 1500 euró, kiállításra 2500 nál kezdődik de a legjobb kennelekben 10 ezer euró (3 millió forint körül)Pl pomit kiállításnak kölyökként el se adnak (az egészség és a heterogén küllem miatt) 12-15 hónapos kor alatt oda se adják ha az ember ki akarja állítani vagy tenyészteni akar vele
2012. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem Pomik, ezt én is tudom. Mit láttam a múltkor. Vettek (szürke!) "Yorki" kölyköt tenyésztőtől, egy hónap múlva érdekes mód fehér lett a szőrének a töve, ugyanis lenőtt róla a szürke festés... :D Eleve a Yorki fekete-cser kölyökkorban (tehát a vevő sem volt egy ikúbajnok), és milyen már, hogy a befestették a kutyát? Kiderült, hogy Shi Tzu a kutya. :D
2012. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!