Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pomerániai törpe spitz...

A pomerániai törpe spitz tartható kertben sok gondoskodás séta és egyéb ilyen dolgok között? Emellett nagyon nagy kertünk van és nagyon sokat tudnék vele foglalkozni!

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 10:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Meg persze fűtött kutyaház
2012. jan. 7. 10:05
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

nem a húgodnak akarod venni? egy másik kérdésben még úgy volt...


Én nem tartanék törpe spitzet kertben, egyrészt a szőre miatt, ami sok ápolást igényel és ha egész nap kint van a dzsuvában, sárban, akkor kicsit nehezen fogsz boldogulni vele... de inkább főleg azért, mert a törpe spitzeknek nagyon éles, fülsértő hangjuk van, és igen ugatósak. És ha éjjel-nappal visonganak a kertben, a szomszédok nem lesznek oda... az ugatós kutyákat meg mint tudjuk bizony előfordul, hogy valamelyik "kedves" szomszéd megmérgezi...

2012. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem volt úgy egyikben sem na mind1. És szerencsére a szomszédok be se tudnak nyúlni sehol sem és az egész ház meg körülötte is be van kamerázva
2012. jan. 7. 10:12
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

NEM


Ez egy társasági kutya, nagyon embercentrikus és fizikailag sem alkalmas kinti tartásra.

2012. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem (csak) a kevés foglalkozás, a családból való kizárás lenne a baj, hanem az időjárás is.
2012. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát NEM
2012. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De én nem mondtam ollyat hogy kevés foglalkozás pont azt mondtam hogy sok
2012. jan. 7. 10:30
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen mindegy, mennyit foglalkozol vele, kizárod a családból, és ez kínzás. Ráadásul fizikailag se bírja, ki van szolgáltatva az időjárásnak, könnyen megfázik, leég stb.
2012. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

De akkor sem lehet kint tartani, nem véletlenül sorolják a TÁRSASÁGI kutya kategóriába. Gondolom nem tervezel kiköltözni mellé, tehát a "sok" az pl. szakadó esőben, vagy vizsgaidőszakban már nem is olyan sok...

Fizikailag sem bírná, pici, törékeny kiskutya télen szét is fagyna.

2012. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ismerek kettőt amit kint tartanak, folyamatosan visítva ugatnak. szőrük azért van bőven, hogy ne fázzanak, de azért nem lehetsz olyan paraszt, hogy mivel a szomszédok nem tudják megmérgezni, már nem is zavar, ha éjjel-nappal visít és a szomszédok kivannak tőle... egyébként téged is zavarna, pl nyáron éjjel a folyamatos visongás, amikor nyitott ablaknál próbálnál aludni. ja, tudom, nem gáz, mert szuper hangszigetelt ablakaitok vannak és légkondival alszol nyáron...
2012. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!