Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a tapasztalatotok, vélemény...

Mi a tapasztalatotok, véleményetek, mit tudtok a Cibau kutya tápról?

Figyelt kérdés

Van egy Staffbullom neki szeretnék egy jó tápot venni most Royal Canint etetek vele, a tápot megeszi de ahogy látom nem valami jó szájízzel. Előtte Acanát etettem nagyon szerette és szépen is fejlődött tőle csak az ára nagyon elszállt.

Ezért gondoltam Cibaura vagy ha ennél tudtok jobbat ajánlani azt megköszönném.


2012. máj. 17. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Taste of the wild?

Szerintem a legjobb táp, és innen egész jó áron lehet rendelni:

[link]


A Cibaut mondjuk nem tudom milyen áron tudnád venni, én neten itt találtam a legolcsóbban. És így kb. egy árban van a Taste-val.

2012. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A taste of the wild tényleg jó, csak győzd azt is megfizetni. A cibaut meg meg tudod venni team breeder néven is tenyésztői kiszerelésben (ebből nagyobb a választék, de ami van cibauból az van TB-ből is és 100%-ig ugyanaz). Nekem most ajánlották a top farminát, az összetétele és az ára is szimpatikus.

(acanashopban olcsóbb, csak itt van hozzá "leírás"):

[link]

[link]

2012. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezt a tápot, szívesen eszi a kutyám is és szerintem remek az összeállítása. Még amit az első válaszoló írt, a Taste of the wild hasonló minőség és a Belcando.
2012. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!