Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiltix vs. Advantix?

Kiltix vs. Advantix?

Figyelt kérdés
a kérdés adott.. melyik a jobb vagy esetleg valami más márka?
2012. máj. 17. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiltix sajnos nem tartja távol a kullancsokat, csak akkor öli meg, ha az már belement a kutyába és megszívta magát, én ezért nem választottam. Advantixot használtunk nagyon sokáig, de érzékeny lett a kutyusom az egyik összetevőjére, így mellőztük, de hatásos volt, elégedett voltam vele! (Árban mondjuk elég húzós minden hónapban.)

Most Scalibor nyakörvet használunk, ennek távoltartó hatása is van és úszhat is benne a kutyus!

Forestoról hallottam még, hogy jó, de egyezik egy pár összetevője az Advantix spot onnal, így a Scalibort választottuk.

2012. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kutyáimnak Foresto nyakörve van, és tökéletesen szuperál immár másfél-két hónapja.


Előzőleg Effypro-val fújtuk őket, az is szuperül működött, de azért váltottunk, mert a kutyák és mi is utáltuk a befújkodást.. :D

2012. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mind2 jó ha fiatal a kutyád (kölyök) akkor csepp, ha felnőtt és bírja a nyakörvet akkor kiltix ugyanaz a hatóanyag meg a gyártó is
2012. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!