Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nekünk bevált az Advantix,...

Ha nekünk bevált az Advantix, hatásos lesz a Kiltix is? Állítólag ugyanaz a hatóanyaga.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs 100%- os védelem, de az Advantix mellett nem volt gond. A Kiltixnél belemehet a kullancs, de ki is esik, ha hatásos a kutyánál a szer.

2012. ápr. 10. 13:59
 1/6 anonim válasza:
Az én kutyusomnak kiltix nyakörve volt és miután ráraktuk kb két héttel kullancsfertőzést kapott és nem éppen volt olcsó a nyakörv többet nem vettünk neki!de a neked hatásos az advantix maradj annál szerintem.
2012. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiltix egy vacak. Nálunk 3 hét után ment bele, el is fertőződött, a nyakörv meg nagyon drága. Az Advantix sokkal jobb.
2012. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erről kérdezd meg az állatorvosotokat, mert az országban területenként más-más kullancs elleni megoldás válik be.


Mifelénk (Gödöllő) a Killtix kifogástalanul teszi a dolgát.


Erről a helyi állatorvos tud neked tutit mondani.

2012. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a Kiltix milyen viszont nekünk a Scaliborn szuperül bevált. Azt vedd inkább.
2012. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt is használtuk, de most ezt is kipróbaljuk. Viszont legközelebb szerinem scalibort veszünk megint.
2012. ápr. 12. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyámon Kiltix van és tökéletesen bevált.
2012. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!