Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalata van az...

Milyen tapasztalata van az amerikai steffordshir terrierrel?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt viselkedés, stb, mert ilyen kutyát szeretnék és többen megpróbálnak róla lebeszélni.
2009. jún. 27. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia nekünk is sztafink van,tudod mi már a párommal ugy vagyunk vele h más fajta soha nem is kellene nekünk,én tutira nem is fogok más fajtát tartani! persze h megpróbálnk lebeszélni róla hisz a félnek tőle,ehez jobbha már most hozzászoksz h az utcán sok negativum fog érni mert beszólogatnak, más kutyákat nem nagyon fognak oda engedni hozzád (legalábbis mi felénk). A sztafi egy igazi társ,kedves,bohóc,figyelmes,folyamatosan veled akar lenni,nagyon ember és gyerekcentrikus kutya és igen temperamentumos,karakteres kutya(ami néha nagy baj). jó tuljadonságai mellett azért vannak neki rosszak is pl:eléggé makacs,soxor önfejű... Fontos őt korán kutyák,emberek közé vinni hamar szocializálni mert ha ezek nincsenek meg komoly gondok adódhatnak belőle! KUTYASULI KÖTELEZŐ,nekik KELL! bármennyire is értesz a kutyákhoz!!! Sajna ezzel a fajtával az a baj h a szaporitók felkapták,így nagyon sok törzskönyv nélküli sztafi van már 20ezer ft-tól,ezzel az a baj h mire kezd növekedni észre veszed h nagyon kevés a hasonlóság a kutyád és a stafford között sok az eltérés! vagy éppen kapsz egy pitbullt vagy egy pitkeveréket sztafiként! nézegetem a hirdetéseket minden nap én is kiváncsiságból,és bizony 10-1 igazi jó,szép sztafi! ezta fajtát tenyésztőtől,jó felmenőkkel tksan kell venni! olyan kennelből aminek azért van neve! viszont itt már a kölykök ára akár 1000eu is lehet,mert nem ftban fizetsz!!! tehát egy ilyen kölyök vásárlása nem kis pénz!!! de ha megtudod fizetni akkor kapsz cserébe 10akárhnyévre egy igen jó kiállású,erős,izmos,bociszemű,kedves,bohóc kis blökit! aki percek alatt ugy megbabonáz h soha nem kellessz más kuyta neked!!! Én is most tervezek a kanom mellé egy szukát a kedvenc kennelemből amit be is linkelek a válasz végére itt igazán jó kutyákat találsz nekem személy szerint AMIGO a favoritom,és innen szeretnék egy kis lánykát hazahozni majd a közeljövőbe;)rem segítettem!!! Szia és itt a link :


[link]

2009. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jah megint én az előző helyesen Amerikai staffordshire terrier:D:D:D
2009. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!