Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Light of Eyes kennellel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pár éven belül (remélem minél hamarabb) szeretnék egy labrador kiskutyát vásárolni, nézegettem a kenneleket, és ők nagyon megfogtak. Van valakinek tapasztalata velük? Kb. milyen árban adják a kölyköket (hobbi kutya lenne, ivartalanítva)? Minden tapasztalatot köszönök! :)
2011. nov. 6. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el hozzájuk és nézed meg személyesen a kutyákat, beszélgetsz a tenyésztővel, tartjátok a kapcsolatot amíg meg nem lesznek a kölykök, segít kiválasztani. Első kézből megtudni sokkal jobb mint elmondásokra hagyatkozni ami szubjektív.
2011. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szubjektív, de mégis más a "reklám", és más, ha valakinek van tőlük kölyök, és van konkrét tapasztalata. Mint említettem, nem most esedékes a vásárlás, így még csak nézelődni szeretnék a kennelek között (majd ha már eldől, és van konkrét időpont, én is a látogatást tervezem).
2011. nov. 8. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is labim van, másfél éves, tenyésztőtől. Személyesen ismerem az Editet. Nagyon kedves,segítőkész. Tudom ajánlani,hogy tőle vegyél kutyát. Nagyon odafigyelnek az egészségre, és a megfelelő idegrendszerre. Vakvezetőket képeznek,úgyhogy tényleg körültekintőek. Nyugodtan írj neki, válaszolni fog a kérdésedre. Lesz náluk alom is,menj el,nézd meg a kicsiket,a szülőket. Akkoris elmehetsz ha nem veszel,érdeklődni lehet. Ára 100e,vagy vmivel lehet több.
2011. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aloha válasza:
100%
3 labradorunk van, abból kettő - a két fiatalabb kiadású- Light of Eyes kennelből van. Első labink (mostani szemmel) szaporítótól lett vásárolva..:( A Light of Eyes kennel vezetői igazi szakértők, tenyésztők, vakvezetőképzők, nagybetűs emberek, akik mindig ott vannak akár évekkel később is melletted a legapróbb kérdésedre válaszolva. Tőlük vásárolt 4lábú családtagjaink kitűnő választások voltak: az öregfiú már 9és fél éves, mesés erdeményeket ért el "szépségversenyeken", s IQ-ja mai napig ámulatba ejt minket. Nem véletlenül idén év elején újra hozzájuk fordultunk az öreg labijainknak új energiát adó kicsi kutyus megvásárlása céljából. Régi barátként üdvözöltek, s gondosan közösen választottuk ki a nekünk való kislányt, aki bearanyozza mindannyiunk szürke hétköznapjait. Szívből ajánlani tudom őket! Az ár korrekt - főleg labradort nem szabad olcsón venni, ismerve az esetleges örökletes betegségeket...A Light of Eyes kennelben minden kutya örökletes betegségektől mentesek - ez pedig megfizethetetlen. Sok sikert-boldoságot a labizáshoz! Már csak azt kellene eldönteni, hogy feketét, sárgát-szőkét, barnát vagy éppen göndört szertnétek? Ja, meg hogy fiút vagy lányt? :)
2011. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!