Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy fekete-fehér husky kislánynak?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen név illene hozzá, van pár név ötletem, de szivesen fogadok új tippeket is.:)

Az én ötleteim:

Kira

Aleu(Álu), bár nekem erről egy kis szürke husky jut eszembe.

Honey(Háni), erről szintén szürke ugrik be.xD

Angel, talán ez se épp feketéhez illek..:S

Sky, ez nagyon tetszene, főleg ha kék lenne a szeme, de erre azt mondták mások, hogy fiú név, tényleg nem illik lányhoz?:S


2012. máj. 20. 13:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Vagy ami a Sínához hasonló: Kahlen (=Kílen)
2012. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kahlen fiúkutyás o.O

Scarlett? Azt akár becézheted Sky-nak is :D

2012. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kílen fiús? Ő egy modell volt vmelyik sorozatba, és NŐ ;)
2012. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Érdekes ez a Kilen, még életembe nem hallottam ezt a nevet, de nem rossz.:) Egyébként először nekem is fiúsnak tűnt.

Köszönöm szépen mindenkinek az ötleteket. Szivesen fogadok még:)

2012. máj. 22. 20:49
 15/21 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik a Neela (Níla) és a Vendi :D
2012. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem rossz ez a Neela, nekem is tetszik.:)
2012. máj. 24. 21:36
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem igaz, a Sky lehet lánynév is. Uniszex teljesen. Egyébként romantikus regényeken "művelődött" nőkéntmondom neked, hogy van egy egész regény sorozat, aminek a főhőse egy Skye nevű nő. :)

Amúgy pont a napokban volt egy staffos kérdés, amire az egyik válaszoló írta, hogy az egyik ismerőse szuka kutyáját Bosconak hívják. Ehhez képest a Sky végképp uniszex név.

2012. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ó utolsó ennek nagyon örülök, mert nagyon tetszik az a név.:) Ha kék szeme lesz mindenképp ezt fogja kapni.:) Köszönöm szépen.

Egyébként én is tökre igy voltam vele, hogy unisex, aztán beszólt valaki, hogy az fiú név.:S

2012. máj. 25. 12:27
 19/21 anonim ***** válasza:
Shira,Nova,Zina,Saidah,Dakota,Sheba,Leira,Raylai(thai nyelven hercegnőt jelent),Aurora,Cheyenne,Blue,Laika,Maya,Nikita,North Star,Midnight,River,Quila,Mila,Misty,Nakeena,Rhya,Morgana,Luna,Rajah,Saria,Paikka,Aakii...
2012. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. máj. 25. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!