Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen ötlet? Megvalósítható?

Ez milyen ötlet? Megvalósítható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most 9.-es vagyok.

Szeretnék majd gimi után Rendőrtiszti iskolára menni.

Szeretnék nyomozó lenni ,kutyás nyomozó .(Mindig is szerettem volna kutyákkal foglalkozni)

Fizikailag most 15 és félévesen vagyok 172-173 cm és 58 kg,van otthon egy kondigépem és rendszeresen biciklizek,mondjuk eléggé kitudom magamat kondizni még 12. végéig,de magasságilag sztetek miylen leszek? 178-180 cm jó lenne ha lennék.

Ja és ugye rendőrkutya (német juhász munkást szeretnék venni most nyáron) vele mennék suliba,kiképezném pár dologra.

Ha elmegyek ilyen suliba mint kutyás nyomozó megvalósítható?körülbelül mennyit keresnék?

Mindig is szerettem volna kutyákkal foglalkozni,főleg örző védőkkel (pl németjuhász,óriás schanuzer,dobermann)

Vélemény?


2012. máj. 20. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivánom, hogy váljon valóra az álmod:) Az elhatározásod már megvan, csak kitartás kell. és ha nagyon akarod, akkor megvalósitod:) Nem a magassága miatt lesz valaki jó kutyás.
2012. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SIKERÜLNI FOG!!!:D
2012. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez jó ötlet de egyelőre értelmetlen kutyát venni.. Persze ha akarsz gyakorolhatsz, meg ezzel úgy mond bele tanulsz milyen egy kutyát irányítani és nevelni. De mire eljutsz odáig hogy kutyás rendőr legyél, ez a kutyus biztos megöregszik ehhez a munkához ( egy éves koruktól képezik ki őket szóval a te kutyusod akkorra már elég öreg lesz, főleg a német juhász: 6 éves korába már jelentkeznek a csípő problémák.) Másrészt nem lehetsz kapásból kutyás rendőr, előtte még hosszú az út, és csak később szakosodhatsz. Ez a kutya pedig lehet hogy nem lesz alkalmas rendőr kutyának, mert egyszerűen nincsenek olyan képességei. szóval ne számíts rá hogy addig melletted marad... De egyébként nagyon jó ötlet és sok szerencsét hozzá!
2012. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj pont rendőrnek lenni, lehetsz biztonsági szolgálat kutyás őre. Vannak ilyen Security céged, oda jelentkezhetsz olyan kutyával, akivel már megcsináltad az ÖV tanfolyamot, sokkal egyszerűbb, mint rendőrnek menni.
2012. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindent.

Most néztem hogy nyomozó 309.000 Ft-ot keres (ez gondolom átlag) egész jó.

Rendőr 120-140.000 Ft körül keres abból nem tudok megélni,meg biztonsági cég is,hát nem hiszem hogy nagyon keresnék...

2012. máj. 20. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez jó dolog, sikerülhet is, de figyelj arra hogy milyen kutyát veszel. A kutyavételre egy 200ezer forintot rá kéne szánj hogy jó vérvonal legyen
2012. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem hát ahogy néztem itthon egy jó munkavonalú német juhász 100.000 ft,120.000ért szerintem meg már szupert első választású munkavonalú kant kapok...

az reális hogy 300.000 Ft-ot keressek egy hónapban? :)

Gondolom attól is függ hogy hogyan végzem a munkát,de 250.000 ft-ot minimum keresek nem?

hallottam hogy rendőrtisztire tökéletes ember sem kerül be,de nagyon oskat fogok kondizni

2012. máj. 20. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:
ne a netet bujd!!! Olyanoktól vegyél, ahol nem sportkutyákra, hanem kimondottan szolgálati kutyákra "szakosodtak". A kettő két külön világ.
2012. máj. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!