Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelentsük ezt a parasztot...

Feljelentsük ezt a parasztot vagy ne?

Figyelt kérdés

Tegnap este, egy kedves szomszédunk sétáltatta az extra mini yorkie kutyáját, ami úgy nézett ki, hogy egy vesszővel csapkodta jobbról balról.


Aztán a picike vissza akart szaladni hozzánk, az a paraszt meg rá is csapott a vesszővel, meg akkorát rúgott a kutyusba, hogy az kb 3 métert repült.


Persze neki támadtunk, hogy normális e, de az csak bizonygatta a magáét, hogy még soha nem szaladt el tőle... de persze se póráz se nyakörv azon a kis mócsingon.


Nem szeretem az ilyen tengerimalac kategória kutyákat, de amikor az a picike az ölembe ugrott es ott remegett nyüszitve, hát sírva fakadtam.


Nyílván nem ez volt az első ilyen eset, mert a kutyus csapott füllel, behúzott farokkal remegve járkált.


2012. máj. 21. 11:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Látom nem ismered a munkájukat. Mi feljelentsük, ők felveszik a kapcsolatot a rendőrséggel, közőzen kimennek a helyszínre, és ha úgy van elkobozzák a kutyát.

De már mit magyarázok, kihívtuk őket. Kimentek, és elvették a kutyát, mert embertelenül tartották.

Verték és tele volt sebbel meg horzsolással és hegekkel.

Szóval a kis yorkie már biztonságban van.

2012. máj. 21. 14:22
 12/21 anonim ***** válasza:
Na az jó! De akkor mégis volt bizonyíték.Ha csak a leírt eset lett volna az édeskevés.
2012. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

5 ember egybehangzó esetleírása, a saját otthonában remegő kiskutya, akinek mint mondtam tele volt hegekkel, és friss sebekkel a kicsi teste.


Az egész házban nem talaltak arra utaló jelet, hogy ott kutyus is volna, se tálka, se kutya csecse becse, semmi.


Én is ott voltam, mármint a házuk előtt. A mindent eldöntő pillanat az volt mikor a szemünk láttára rúgta ki a kutyust az ajtón aki 4 vagy 5 lepcsőt gurult.


Annyi volt a hozzá fűzni valója, hogy akkor vigyétek és b*sszátok meg...

2012. máj. 21. 14:56
 14/21 anonim ***** válasza:

Szegénykém!:( A szívem szakad meg, amikor ilyeneket hallok/olvasok! Esetleg ha a továbbiakban is tudsz majd valamit a kutyusról, leírnád nekünk? Engem legalábbis nagyon érdekel a további sorsa!


Csak nehogy hozzanak helyette egy másikat.:(

2012. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Én is attól félek, hogy lesz másik helyette... de a picikét örökbe szeretnénk fogadni. Ezt anyu már tegnap kijelentette, hogy ha egy mód van rá, akkor ide jön.


Csak most elvileg kivizsgálják, megfigyelik, majd meglátjuk.

2012. máj. 21. 15:15
 16/21 anonim ***** válasza:

Melyik szervezetet hívtátok (ha szabad tudni)?


(csak azért kérdem, mert ha ilyen gyorsan ki szálltak a helyszínre, akkor én is őket hívnám, ha bajt észlelnék, vagy állatkínzást, ha nem szeretnéd ide beírni, privátban is megírhatod, köszi :)

2012. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam kérdezni, mert tényleg gyorsak voltak! Elvileg egy gazdi itt is látta, ahogy egy kutyát földhöz vágott a gazdája, úgyhogy még jól jöhet! Egyébként ezek szerint tudtad pontosan, hogy hol laknak, ugye? Mert én csak azt tudom, hogy hány szám alatt laknak, de közelebbit nem!:(
2012. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az Állatvédőrséget hívtuk ki, nem titok, jó ha minél többen tudják, hogy kikhez fordulhatnak állatkínzás esetén.
2012. máj. 21. 17:05
 19/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :)
2012. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most néztem a honlapjukat, és nem találok elérhetőségeket. :(
2012. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!