Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan ösztönözhetném az...

Hogyan ösztönözhetném az egyik ismerősömet akivel együtt sétáltatjuk a kutyáinkat, hogy ő is szedje fel az ő kutyája után a felszedni valót?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
érvelj hogy miért szedje fel
2012. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szedi fel soha,elkezd öklendezni és fújjolni. Én szoktam összeszedni helyette,de már meguntam,neki kellene.
2012. máj. 21. 17:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy legközelebb kihívod a köztereseket. (nyilván nem fogod, de hátha megijed és felszedi, a pénzbírság elkerülése elég motiváció szerintem)
2012. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az is gond,hogy mi az én kutyámmal elsétálunk a házuk elé,csöngetünk,hogy jöjjenek le,és csak a lány jön le,sokszor nem hozza a kutyáját magával,mert nincs kedve sétáltatni,mert húz. Minden nap elmegyünk eléjük,a lány mindig el is jön velünk,de a kutyát egy héten csak egyszer hozza. Fent végzi a dolgát pelenkára,épp ezért nem értem,ha fent össze kell szednie,lent miért nem tudja megtenni.
2012. máj. 21. 17:05
 5/13 anonim ***** válasza:

a kutyával foglalkozni kell, nem csoda, h húz, ha heti 1x sétáltatja és nem fegyelmezi, nevelgeti. azt én sem értem, h ha lent a rókázás kerülgeti, akkor a lakásban hogy szedi össze? amúgy én is ezt utálom a legjobban a kutyázásban, de megcsinálom, végül is én akartam kutyát, nem ő tukmálta rám magát :)


szerintem egy kicsit piríts rá, pl amikor a kutya elvégzi a dolgát és a gazdi menne tovább, te maradj és egy "nem szeded fel?" kíséretében kedvesen adj neki egy zacsit a tiédből. a többségnek már ennyi is elég...

2012. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Habár ma épp lehozta,hogy lent végezze a dolgát és ne kelljen felszedni. Azt hiszem többet nem sétálunk velük.
2012. máj. 21. 17:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam adni neki zacskót is,de megmondta,hogy ez gusztustalan inkább kirakja a kutyát de ő nem szedi fel.
2012. máj. 21. 17:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy tibeti terrierről van szó,elfelejtettem említeni,nem tudom ez mennyire fontos.
2012. máj. 21. 17:13
 9/13 anonim ***** válasza:

A kakaszedés szempontjából nem fontos. :)

Ezzel az erővel kb nekem is adhatná a kutyát. Én örülnék, ha szedhetném végre egy kutyus után a kakát. :P í

De már nemsokára. :)

2012. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom megérteni az olyan embereket, akik ennyire lusták lehozni a kutyáikat sétálni. Nekünk 2 van, kistestűek és télen-nyáron, napi 3-4-szer lehozzuk őket, ha 35 fok meleg van, ha szakad az eső, ha őrült szél fúj, vagy térdig érő hó van mínuszokkal. Csak ilyen rossz időkben 20 perc és felmegyünk, de abban kaki-pisi benne van és még kis séta is! Mindig!

Aki ennyire undormányoskodik, az ne tartson kutyát. Ha meg fent végzi a dolgát, sosem lesz szobatiszta nyomorult állat, de egyébként is szükségük van napi legalább 3-szor fél óra levegőzésre. Ez is az állatkínzás egy fajtája, bár enyhébb, mert nem jár fájdalommal, de számomra akkor is annak számít!

Amúgy volt tibeti terrierem, nagyon édes kutya. S majd ha gyereke lesz, akkor sem teszi tisztába a csaj? Vagy ha ő kakil is hányingere van a wc-ben?

Először nekem is fura volt, mert kertesből költöztem panelba, de megszoktam hamar. Már az az égő és furi ha nem szedem fel! Konkrétan szégyellem magam, ha lent jut eszembe elfelejtettem zacsit vinni! Ha van kitől, kérek is!

2012. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!