Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ordas német juhászok (munkások...

Ordas német juhászok (munkásokat) hol kaphatok és mennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy ismerősöm ő is ilyen kutyát szeretne ő azt mondta hogy yezo és steinheart szerinte jó és 100.000 Ft körül van egy.

Mindenképpen egy olyan kutyát szeretnék ami nagy tehát kant inkább és sportos,sokat lehet vele sportolni ,futni és erre a célra megfelel a német juhász emellett házőrzésre és szeretném suliba is vinni,engedelmességi és örző -védő minimum,de ha nagy a munka kedve a kutyának és könnyen is tanítható vinném több dologra is (szerintetek mire érdemes? )

Van még ezen a két kennelen kívül jó munkás kennel?

én kettőt néztem:

[link] ( ez nagyon tetszik,jó nagy kanok vannak,ónémetjuhászok,nagyon tetszenek ezek is,nem azok a csapott farkúak)

és még ezt találtam:

[link]

ez meg azért tetszik mert hiába show vonalúak is,de jók munkára és ezek sem csapott farkúak.

ez a 2 kennel is alkalmas munkára vagy ezek csak inkább otthoni házörzők és butábbak mint az ordasok?

Köszönök mindent.


2012. máj. 22. 18:41
 1/2 anonim válasza:
Szia!Nem tudom merre laksz,meg mennyit vagy hajlandó utazni egy kutyáért,de amit ajánlanék,az a dorogi Jagdgeschwader Dragováry kennel.Ismerem a tulajdonos,sok kutyáját is,főleg ordasokat tenyészt.A kutyái szépek,és kiváló munkakutyák,ő is képzi ki őket.Van kutyasulija is,ért ehhez.Hihetetlen eredményeket érnek el a kutyái, főleg őv és engedelmességi versenyeken indulnak.Joci nagyon lelkiismeretes tenyésztő,nyugodt szívvel ajánlom őt. :) Itt megtalálod: www.natedog.hu
2012. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A yezo-s kutyákat (ill egy részét) ismerem, nagyon jók, csak ajánlani tudom. Szépen dolgoznak, nem beteges küllem kutyák, a tenyésztő is normális, sokszor látom a pályán. Van még rajtuk kívül is olyan hely ahonnan érdemes venni, de egy hozzáértő ezt jobban meg tudja mondani, hogy hol mikor lesz olyan párosítás ahonnan ő is venne vagy csak ajánlana. Merre laksz? Ha van a közelben JÓ munkakutya suli, akkor oda menj ki személyesen és kérdezősködj ezügyben.

Komoly eredményeket NJ-al IPO-ban tudsz elérni vagy a K99-ben az ennek megfelelőjével: engedelmes, ÖV, nyomkövetés, agilityre és a többi sportra hobbi szinten maximum, mert elég erős a mezőny. Az obedience-ben még jók , az az engedelmes egy továbbfejlesztett változata, ha tömören akarja az ember elmagyarázni.

2012. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!