Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszunk a...

Milyen kutyát válasszunk a gyerekeknek? 4 különböző fajta kellene.

Figyelt kérdés

Van 4 gyermekünk és szeretnénk venni mindegyiküknek egy kutyát.

A legidősebb fiam 10 éves,szereti az állatokat. Valami közép méretű kutyust szeretnénk neki

Az lányom 8 éves egy igazi hercegnő. Egy kisebb méretű gyerekbarát kutyust szeretnénk neki.

A második lányom 5 éves kicsit kisfiús,szeret fára mászni kirándulni, mindenképp gyerekbarát kutyust szeretnék neki

A legkisebb fiam 2,5 éves neki is egy gyerekbarát kutyát szeretnék


Szeretnénk ha mindegyik kutyus illene a gyerekekhez,és mindegyik más fajta lenne. Mindenképp fajtiszta legyen


2012. máj. 24. 18:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%

szóról szóra felteszed ugyanazt a kérdést??

Mi a bajod az előtti válaszokkal,hogy nem kéne 4 kutya? akkor azt mondtad meggondolod és elég 2!

2012. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
0%

10: Beagle

8: Yorki vagy Bichon Havanese

5: Labrador

2,5: Spániel

2012. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
7%
#1 Miért baj, hogy 4 kutyát akar? Ha megteheti? Mi közöd van hozzá?
2012. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%

először is vegyél vissza a stílusodból és olvasgass aztán megtudod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2986649-milye..

2012. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 8 kutyám van, igaz most kellett megválnom 3 tól :\

a 10 éves fiadnak Golden retriwert . A kis hercegnőnek Bischon havaneset ajánlanék, a 2. lányodnak Máltai selyemszőrűt vagy Yorkshire terriert és a legkisebb fiadnak a Cavalier spánielt.

2012. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 medve5 válasza:
100%
Szerintem csak egy blökit vegyél és neveljék felelőséggel.A kutya nem játék!!!!!!!!
2012. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
65%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2986649-milye..


Azt hittem megértetted, amiről papoltunk Neked, de úgy látom nem tettél le erről a hülye ötletedről. Olvasd el a másik kérdésednél lévő válaszokat, és akkor nem írom le még egyszer ugyanazt.

2012. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

10 évesnek -> Ír szetter, labrador

8 éves -> yorkshire terrier, si-cu

5 éves -> beagle

2.5 éves -> Westie vagy spániel

2012. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem látom értelmét annak, hogy minden gyerekednek vegyél egy kutyát. Egy kiskutya nem egy Barbie, vagy egy plüssmaci, akit a sarokba lehet dobni ha meguntad.Én 19 éves vagyok, és van 2 kutyánk, az egyik még kölyök, most kaptam a szülinapomra, jelenleg 3 hónapos :) és labrador. A másik egy 15 éves puli. Őszintén megvallva nem emlékszem rá, h foglalkoztam volna túl sokat vele 4 évesen. Megsimogattam és próbáltam vezetgetni pórázon ( a kertben) és ennyi volt. A nevelése,etetése a szüleimre hárult. Így ha van felesleges időd 4 gyerek mellett, még arra, h 4 kutyával becsületesen foglalkozz, akkor irigyellek titeket. Én naponta min. 3-4 órát foglalkozom a labradorommal és a puli is kíván a kora ellenére legalább 1 óra törődést.

s arról már nem is beszélve, hogy 4 kutyát etetni is kell, oltatni... inkább vegyetek egy kutyust, de lehet jobb lenne egy törpenyúl, hiszen az nem akkora teher...

de ez csak egy 19 éves lány meglátása...

2012. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan mi a sz@rnak azonnal 4? Először talán eggyel próbálkozz, és ha minden jól megy, akkor szerezz be többet. Egy kutya nem játék, hogy vegyünk minden gyereknek egyet, mint amikor elmentek a játékboltba. Ott persze, hogy venned kell mindegyiknek egy külön játékot, hisz úgy igazságos. De könyörgöm most kutyákról beszélünk! Hihetetlen, én ilyen embernek azt se engedném hogy ennyi gyereket szüljön, nemhogy állatot tartson. És mi az hogy csak fajtatiszta lehet? Nézz már körül hogy mennyi szerencsétlen, és mellesleg gyönyörű és okos kutya van a menhelyeken meg a sintértelepeken!!! És mennyit elaltatnak közülük...Ha már ekkora nagypályás vagy, hogy rögtön négyet szeretnél, akkor legalább ment meg 4 kutyaéletet, és akkor visszavonok minden rosszat, amit rólad mondtam, sőt elnézést is kérnék, és tisztelnélek. De így csak jól felb@sztam magam...
2012. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!