Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves vizslám elviselhetetl...

Fél éves vizslám elviselhetetlenül büdöset kakil és pukizik, mitől?

Figyelt kérdés

Ha pukizik mikor bent van mindenki rohan szanaszét, komolyan ennyire büdöset nem éreztem soha. Ha kakil mindig puha neki de nem folyós, csak puha állagú, de ha kakil és pl fogom a pórázát és vagy 1-1,5 méterre állok megcsap a szaga és legszívesebben elhánynám magam, pedig nem vagyok finnyás. Komolyan gyomorforgató:( Mitől lehet? Chappy tápot kap (tudom nem prémium) mert csak ezt szeretik:( többet is próbáltunk, de csak ezt eszik élvezettel. Milyen tápot próbáljunk ki ami nem 10.000Ft/10kg? :/ Nem az hogy sóherek vagyunk, de van egy kis tacskónk is és ilyen drágát nem engedhetünk meg magunknak, ha lenne rá keret bármilyen drágát megvennék. Mondanátok tippeket mit adjunk vagy ne adjunk, hogy ez a gond csökkenjen?


Rosszindulatú, okoskodó, nem a kérdésre válaszoló emberkék NE írjanak!!!! Köszi!


2012. máj. 24. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a táp miatt.

Akár a Lidlben, vagy az Aldiban kapható tápok is jobb minőségűek. Árban pedig nem drágábbak.

2012. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a vizslámnak szoktam adni kefirt a táphoz,hogy javítsa az emésztését.
2012. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, mindent kipróbálunk és várunk :)
2012. máj. 24. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod, a tápváltás az, ami segíteni fog.

Azt kell megértened, hogy a kutyák ösztönből esznek. Nem szabad nekik megengedni, hogy finnyáskodjanak. Ha elé rakod a tápot és egy nap nem eszi meg, nem lesz semmi baja. 15 perc után elveszed és megkapja a következő etetéskor. Ha éhes lesz meg fogja enni. És ez nem kegyetlenség.

A gond az, hogy másféle tápra van szüksége egy tacskónak, mint egy vizslának. Nem igazán van olyan, ami mindkettőjüknek megfelelne.

Szerintem itt nézz szét: [link]

Olcsóbb, mint ha boltban vennéd.

2012. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben megnézem, köszi az infót :)
2012. máj. 24. 22:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

6-7000Ft/15 kg még belefér?

Brit Prémium, Josera - ezek ekörül mozognak netről rendelve és prémium tàpok!

Egyèbként a táp miatt pukizik és kakil büdöset.

2012. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Annyi megjegyzésem lenne, ha tápot váltasz, mindenképpen lassan, kb 1 hét alatt szoktasd hozzá, mert még jobban eldurvulhat a dolog a hirtelen váltás miatt.

Próbálj valami bárányos -rizses tápot találni, a csirkés kajától sok kutyának megy a hasa.

A DogChow táp nem túl drága, és elfogadható minőségű, van belőle bárányos is.

Üdv.

2012. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. máj. 25. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én vizslám is büdöset kakil pedig jó minőségű a táp amit eszik (acana), bár a pukija nem büdi
2012. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!