Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves emlődaganatos tacsi...

11 éves emlődaganatos tacsi keverékemnek milyen tápot ajánlotok, ami nem haladja meg a 400 ft/kg-t?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
400 ft/ kiló? hát ez baromi kevés,már ne is haragudj de egy tacskó hány kiló tápot eszik meg egy hónapban? ennyiért csak olyat adnak,ami nagyon nem való egy beteg kutyának.
2012. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok.Ott a pnt.De jelenleg munkanélküli vagyok,és nem tudok többet rászánni.
2012. máj. 25. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Aldiban lehet kapni egy Romeo nevű tápot.20 % húst tartalmaz.3 kg 900 ft-ba kerül.
2012. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy Favorit nevű táp, nálunk a tápos boltban árulják: semmilyen mesterséges színezéket és ízfokozót nem tartalmaz, 20% a hústartalma. 200 Ft egy kiló belőle. Szerintem ha van nálatok is ilyen tápos bolt szerűség, akkor ott járj utána, vagy neten. 10 kilós zsákkal lehet venni, fehér-piros színű a zsák és egy border collie van rajta.
2012. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok, ezen a képen elöl látod a zsákot.

[link]

2012. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!