Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterriernek milyen pórázt...

Bullterriernek milyen pórázt javasoltok, és honnan szerezhetem be?

Figyelt kérdés
Most készülök örökbe fogadni egy 9 hónapos, kislány bullterriert, van alapvetően fogalmam róla, hogy textil póráz kellene neki, de nem tudom, hogy milyen hosszú lenne az ideális, valamint, hogy hol tudok az interneten megfelelő minőségűt találni, mert ott ahol lakok, elég gyér a kínálat. Ha gyakorlott gazdik tudnának segíteni, azt nagyon megköszönném!

2012. máj. 27. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Internet! Webáruház... Magyarországi felhozatal szánalom.
2012. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


nekem is lány bullym van és én 5méteres flexit használok általában de ha olyan helyre viszem akk rövid bőrt.

és még vmi. a hámot nem ajánlom. bullterriernek vanelég bikanyaka a nyakörvhöz. jó kutyázást :D én imádom enyémet

2012. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A nyakörv azért nem jó mert ha a kutya meglát akár egy cicát akár bármi mást húz téged is és közben ő fullad..azért ajánlják a hámot. és Van a hámban is erősebb :)
2012. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hámtól pont hogy még jobban tud húzni a kutyus.

Kérdező!

2 fajta pórázt ajánlanék. Az egyiknek nem kell 1-1,5 méternél hosszabbnak lennie, ez lehet textil vagy bőr is. A másik pedig ha nem ismeri a kutyus az alapokat (behívásra gondolok), akkor szoktak ajánlani egy 10 méretes pórázt a gyakorláshoz.


Itt nézz körül:

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Julius K-9 !!!

Nagyon jó minőség!!!:D

2012. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mkinek a válaszokat, már megkönnyítettétek a helyzetem. Most már csak várom nagyon a rosszcsontot :)
2012. máj. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!