Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki gazdik ti milyen márkájú...

Yorki gazdik ti milyen márkájú sampont, fül tisztító folyadékot, szem ápoló folyadékot és bolha irtót használtok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 17:58
 1/4 anonim válasza:

Szia :)

Nekem egy extra mini yorkim van.

Sok sampont kipróbáltunk már, de szárította a bőrét.

Az állatorvosunk felírt neki egyet, ami 7000,-Ftba kerül, és iszonyatos szaga van.

Az egyik ismerősömnek meséltem eről, akinek 3 yorkija van, és kinevetett.

Nemfogod elhinni de tényleg bevált!

A Gabi baba tusfürdő, valami fantasztikus.

Nincs túl sok vegyszer benne, finom az illata, és amiótaezt használjuk, semmi probléma nincs.

A szőre ragyogó, és puha :)

Ha nem szeretnél egyből egy nagy flakonnal venni, általában a dm-ben a tesztereknél lehet ilyen kis flakonost venni :)

nagyon ajánlanám neked

Ha a babák puha bőrének jó, akkor gondolhatod, hogy egy pici yorki vékony kis bőrének sem árt :)

a fültisztítót és a szemtisztítót, pedig az állatorvosod által ajánlottat használd :)

2012. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia nagyon szépen köszönöm a válaszod és a tippeket :)
2012. máj. 30. 20:50
 3/4 Hannkah ***** válasza:

Szia!


Ami tuti beválik (több tenyésztő által javasolt) sampon a WU2. 1 liter 600 Ft durván és elég sokáig. Akár az érzékeny bőrre valót (piros feliratos) is veheted, ami direkt arra való. Nem szárít, nem vakaróznak tőle, nem vált ki allergiát és nem drága. Fül tisztító folyadékként van egy keverék oldat, amit nagyon tudok ajánlani, mert bármilyen gyulladt is a füle helyrehozza (nekem még jobb volt, mint a stronghold), de azt csak akkor kell használni, ha atkás, vagy gyulladt a füle. Szemkörnyékre jó a bórvíz, amit szintén patikában lehet kapni.

2012. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :)
2012. jún. 6. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!