Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jobb a kutyának?

Melyik jobb a kutyának?

Figyelt kérdés
Az,ha josera economyt kap enni,vagy ha főznénk rá.
2012. máj. 28. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te főzöl neki, akkor pontosan tudod, hogy mi kerül be a szervezetébe, abban nincs semmilyen adalék.

Viszont akkor komolyabban bele kell merülni a témába, hogy tudd, pontosan mit kell adni a kutyának, hogy kiegyensúlyozott legyen a táplálkozása. De sokan tesznek így, szóval nem nehéz.


Szerintem érdemes lenne kipróbálni, hogy főzöl rá, aztán ha úgy látod, hogy túl sok időt és pénzt visz el, akkor eteted táppal. Vagy táppal és néha főzöl is.


Mire gondoltál, mit főznétek neki?

2012. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húst,rizst,zöldségeket,gyümölcs,tojás,túró
2012. máj. 28. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ha te főzöl neki, akkor pontosan tudod, hogy mi kerül be a szervezetébe, abban nincs semmilyen adalék. "


Ebben egészen biztos vagy? Nem hiszem, hogy találsz olyan alapanyagokat a boltban, amik adalékoktól mentesek, természetesek és egészségesek. Kezdve a felfújt tápos csirkével...

2012. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szívem szerint Acanával etetném,de nincs havi 13.000-Ft-om
2012. máj. 28. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, én vidéken élek, itt ilyesmivel nem kell számolnom... De igazad van, a bolti csirkékben is isten tudja milyen káros anyagok vannak, amiket pl. mi is megeszünk. De a tápokba talán nem azt teszik? Vagy a tápokhoz külön tartanak csirkéket, amikre jobban odafigyelnek, hogy egészségesek legyenek?

Szóval szerintem e téren kb. ugyanott vagyunk...

2012. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!