Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon kicsi testű kutyust...

Nagyon kicsi testű kutyust szeretnék venni (lakásba), de nem nagyon ismerek ilyeneket. Tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan csivava méretűeket, amit bárhová lehet vinni. =)
2009. jún. 30. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Mopsz nagyon arika
2009. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Német pincser...ő olyan mint 1 összement dobermann és nagyon aranyos..de bármien kistestüt csak NE YORKIT...már a faszkivan vele!!
2009. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bolognese kutyus. Nekünk az volt, sajnos két éve elpusztult, de már 12 év fölött volt. Nem hullik a szőre, nincs erős kutyaszaga és tündéri kis bohócok. Viszont kozmetikushoz muszáj vinni időnként.
2009. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem birom ésszel felfogni, hogyha valaki kutyát akar akkor miért nem képes legalább arra hogy neten utánnanézzen hogy mi tetszik neki.

De tessék: máltai selyemkutya, palotapincsi, king charles spániel, mopsz, bolognese, havanase, bichon, törpe pincher, törpeuszkár, yorkshire terrier, kínai meztelen, shih-tzu, boston terrier, lowchen, coton de tulear, franciabulldog .... stb.. MIndegyiknek más igényei vannak ... és egyik se ruhakiegészítő.

[link]

2009. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bichon bolognese

Bichon havanese

Francia bulldog

Kínai meztelen kutya

Mopsz

Shih-tzu

Skót terrier

Tacskó

yorkshire terrier

Nagyjából ezek :)

2009. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
második XDXDXDXD
2009. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a bichon havanese-t javaslom. Nekem is az a legszimpatikusabb kutya! Okos, mindössze 6 kg-os, nem hullik a szőre de ápolni kell.

Csak annyit javaslok: TERRIERT NE!!!SEMMILYEN FAJTÁT!!!Nagyon idegesítőek tudnak lenni, zajosak, szökősek, a yorki...arról ne is beszéljünk...igazavan a 2. válaszolónak...hülye selyemhajú gumikacsa...az ilyenek olyan beszari kutyák, hogy az már fáj!

2009. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Csak a kistestű kutyák közt a legszimpibb, amúgy én a nagy kutyákat szeretem, a bobtailt, komondort, Pon kutyát, stb...

2009. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Először is köszi a gyors válaszokat! keresgélek még =)

4. válaszolónak: NEM KÖTELEZŐ válaszolni, és képzeld keresgéltem, csak gondoltam tapasztalatok alapján könnyebb lesz!

Utcsó válaszolónak meg csak annyit, hogy azért szeretnék kicsit, mert félek a nagy testű kutyáktól.Reméltem, h "kinövöm", de sajnos nem. De tényleg hasznosabbak a nagyobbak...ez tény:)

2009. jún. 30. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
örökbe fogadni a fent említett fajtájú kutyák közül valamilyet?
2009. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!