Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan animeket szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan animeket szeretnék letölteni amelyek egy kicsit perverzek (lehet benne látni cicit v ilyesmi, de nem hentait) tudtok ajánlani ilyeneket esetleg letöltő linket adni hozzájuk?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Anime kell, amiben dugnak, de nem hentai? Akkor mégis mit szeretnél?
2010. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az etchi a hentai softos változata, linket nem tudok
2010. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ma láttam a So Ra No Wo To című anime-t amiben lehetett látni ciciket de nem volt dugás csak vmi ilyesmit szeretnék de hanem tudok esetleg valami naon jó anime-t(ami csak simán anime)?
2010. okt. 11. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az animeaddicts.hu-n nagyon sok anime-t találsz ;).

Az én személyes kedvencem a koreai Yobi, The Five Tailed Fox című rajzfilm. Nézz körül, itt biztos találsz valamit ami tetszik.

2010. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felmész valami animés oldalra. Műfajnak megjelölöd az ecchit. Kiválasztasz egyet. Felmész pl nyaatorrents.com-ra és letöltöd. :D

Konkrétan nem annyira tok, de nagyon sokban van ilyen jelenet. De: Bokusatsi tensi Dokuro-chan (ha bírod a vért és a kitekert humort), Ichigo 100% (ebből csak a mangát olvastam, de abban a bugyikról szólt kb az egész xD)

2010. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!