Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt szeretnem kerdezni h...

Azt szeretnem kerdezni h mennyi idobe telik amig egy kiskutya (2honapos) megszokja az uj korulmenyeket,2 napja kaptam meg de ejjel nagyon sir. Meddig megy ez igy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy hétig vonyított minden éjjel :( Aztán valahogy abbahagyta. Ha gondolod, engedjétek be a lakásba éjszakára, csak ne mindig, mert gondolom nem akarod beszoktatni:)
2009. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Tedd a helyére a kutyusod amelybe már előre elhelyezhetsz egy melegvízes palackot, amihez odabújhat, esetleg egy puha játékot, amelynek töltete nem veszélyes számára. Néhányan azt tanácsolják, hogy egy szétrághatatlan ébresztőórát tegyünk mellé, mely anyja szívdobogására emlékezteti. Ha mégis sírna vagy nyöszörögne,akkor csak simogasd meg, de ne vedd fel, mert azt fogja gondolni némi nyavajgással, már rögtön az öledbe kéredzkedhet.
2009. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

amugyis a hazban van:)van egy kis kosara az agyam mellett ,elalsizk es ejszaka egyszerre felebred elkezd sirni s futkos a szobaba s kaparja az agyam oldalat probal felszokni,a vizes palackot nm tudja kiragni?

koszii

2009. jún. 30. 13:04
 4/10 anonim válasza:
én az ajto elé fektettem egy pár játékkal és este hagytam leszokott
2009. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy sír, hiszen el lett szakítva az édesanyjától, a testvéreitől, és még nem érti, mi ez az egész.

Amit az előttem hozzászólók írtak, rakj mellé egy játékot, vagy egy melegvizes palackot. Ha nagyon hisztizik, menj oda hozzá, kedves szavakkal nyugtasd meg, próbáld elaltatni. 1-2 héten belül el fog maradni a sírás. Azzal viszont számolj, hogyha rendszeresen odamész hozzá, akkor azt tanulja meg, hogy a hiszti jó dolog, hiszen akkor jön a gazdi és foglalkozik velem.

2009. jún. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya egyébként?
2009. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
maltai selyemszoru:)
2009. jún. 30. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:

első vok.


köszi a lepontozást:D innentől kezdve én is így állok hozzá másokhoz ;) próbálhat az ember segíteni :D


mindenki oldja meg a problémáját ahogy akarja:D


szervusztok

2009. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
he..bocsi..uj vokitt..nm tom miben all ez a lepontozas vgy mi...en nmpontoztam...de koszi a segitseget azert,..
2009. jún. 30. 22:04
 10/10 anonim válasza:
Rendesebb tenyésztők szoktak adni egy rongydarabot ami az alomból származik, és rajta van az anyja és a testvérei illata. Amúgy az első pár napban mindenképpen mellette kell h legyél, éjjel is, ekkor alakul ugyanis ki az első kötődés köztetek. Nem mondom, hogy egyfolytában abajgatni kell, de azt tudnia kell, hogy számíthat rád.
2009. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!