Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám allergiás lett a...

A kutyám allergiás lett a kombinált oltásra. Már 3 éves, kapott pedig már ilyet. Más is volt igy?

Figyelt kérdés
nagyon feldagadt az arca meg alig kapott levegöt, vissza kellett rohanni a dokihoz, tegnap ota kicsit jobban van, de mi lesz ha jövöre megint ez lesz? nagyon aggodom.
2009. jún. 30. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kennelköhögés elleni védőoltásra lett mind a kétszer allergiás. Az oltás helye feldagadt és kis gennyes pukli nőt a hátán. Heteken keresztül szenvedtünk vele. És az volt a legrosszabb, hogy ezt kétszer adják be. Hál'istennek többször már nem fogják. Meg a könyvébe be is van írva, hogy allergiás rá.
2009. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az én kutyusom 3 éves spitz, és soha ilyen még nem volt, kapott az izomba 2 fajta szurit utána és nagy nehezen jobban lett, leapadt az arca meg minden, de a sazurás helyén ugy fájt a lába hopgy nem birt felkellni egész nap csak sirt, most már jobban van, de akkor jövöre mi lesz?
2009. jún. 30. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Hát szerintem ha ilyen rosszul lett, akkor vagy ne adasd be neki (szégyellem, de pár éve én sem adattam be a kutyumnak, de makk egészséges), vagy ha nagyon szeretnéd, akkor kérdezd majd meg a dokit, hogy mit lehetne csinálni, hogyha allergiás rá.

Tudom, nem nagy segítség, de azért próbálkoztam. :)

2009. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a kötelező veszettség injekciójátol lett allergiás.Tipikusan a veszettség tüneteit produkálta (kereste as sötétet,folyt a nyála stb.)amikor megtámadott el kellett altatni.
2009. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az enyém nem veszett szerencsére és sjnálom a te kutyusod. azt nem merem megtenni hogy nem adatom be neki, de felkeresek talán egy másik orvost mert ez elég részeges, lehedt le volt járva a szuri vagy mittomén, eltulozta az adagot, 13 kg a kutyám..
2009. jún. 30. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában az oltás vivőanyagára allergiás a kutya. Nézesd meg a dokival hogy milyen márkáju oltást kapott és kerestess vele másikat. Jövöre amikor kapja, rögtön adjon egy ampulla kalciumot is mellé.
2009. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19:04 vagyok ,valóban az orvos is a vivő anyagot említette ,vérsavó fibrózis?-nak értettem,az váltotta ki az allergiás problémát.
2009. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi erröl még nem is hallottam de a lényeg hogy most már ugy néz ki jol van. de ennek a dolognak utána nézek.

köszi szépen,

2009. júl. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!