Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt, Down kór...

Kombinált teszt, Down kór 1:2000. Hogy lehet, hogy 40 éves korban 1:15000 az eredmény? Én 34 vagyok.

Figyelt kérdés

Aggódnom kellene?

Másoknak sokkal magasabb az arányszám ennyi idősen :(

Nem dohányzom.


Nekem ez olyan furcsa és nem hagy nyugodni :(

Félek!


2011. máj. 30. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, nekem 1:301 lett az eredmény, most várom a babát. Kisfiammal 1:297 volt.... De csak most, 25 hetesen döbbentem rá, hogy ez milyen eredmény... A kisfiammal utána sem néztem, nem is aggódtam. Genetikára sem küldtek, most meg már nem lehet... Szóval nem olyan rossz a te eredményed!!
2011. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 34 éves vagyok, az eredményem 1:790 volt. Én is aggódtam végig, de szerencsére egészségesen született meg a most 4 hetes kislányom.

2011. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az véredből alkotott eredményt, átlagolják a korodból kapott számmal. Én 32 vagyok, nekem 1:1500 lett. Felhívtam a labort és azt mondták, a koromból adódó számon a véremmel javítottam....Tehát kifejezetten jó eredmény. A koromból számítva valami 1:750 körüli lenne. De ha ugyanolyan vagy rosszabb lenne, akkor sem foglalkoznának vele. Neked az 1:2000 nagyon jó!
2011. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!