Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te megvásárolnád?

Te megvásárolnád?

Figyelt kérdés

Ha van egy kutyád, akivel gyalog, vagy kocsival közlekedsz mindenhova, jól nevelt, jól szocializált emberek és kutyák irányába egyaránt, de mégis vennél neki szájkosarat (ha esetleg majálisra vinnéd, vagy hogy legyen, mikor véletlen tömegközlekedned kell a kutyával valami oknál fogva), akkor te milyen szájkosarat vásárolnál?


1, megvennéd a legolcsóbb, legpraktikusabb szájkosarat párszáz/párezer forintért (nem tudom az árat, azért így írtam), vagy 2, befektetnél egy minőségi, életfogytig tartó több ezer forintos darabra, ami "tetszik is"?



2012. máj. 31. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az én kutyámnak egy olcsó (800 ft-os) textil szájkosara van, ami alul még hálós is. néha használjuk villamosozni, ilyesmi.

a boltban felpróbáltunk többet, volt egy "szép" (már amennyire szép tud lenni egy szájkosár) bőr, láthatóan jó minőségű és igényes, 4000 valamennyi ft volt. és a kutya olyan nyomorultul érezte benne magát, hogy inkább elhoztam a textilt (fémet soha nem vennék). szerintem jobban jársz az olcsóbb textillel, nem is nézik benne harapósnak a kutyát... (Bár van akinek ez előny.)

2012. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
kiadnék érte több ezer forintot de akkor jó minőségű és kitartó darab legyen. plusz akkor kedvemre választhatok fajtákat amik nekem is tetszenek.
2012. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!