Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák chipjét hova regisztr...

A kutyák chipjét hova regisztrálják?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapa kapott chipet a kutyám, megadtam az állatorvosnak az adatokat a regisztráláshoz, néztem a petvetdata-t, de "A keresett adat nem található a rendszerben.". A másik kutyám aki még régebben kapott chipet benne van. Mostanában már nem oda regisztrálják a chipet?
2012. máj. 31. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De igen!

Hívd fel a dokid! Az enyémnek is szólnom kellett, mert elfelejtette.

2012. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van! Hívd fel a dokidat és mondjad neki vagy esetleg panaszkodj!
2012. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam, hogy elfelejtette az orvos bevinni az adatokat a petvetdata-ra. Szóltam neki, és azonnal meg is csinálta.
2012. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hovarju ***** válasza:
Nekem a chip baedásával egy időben regisztrálta is a doki a petvetdatán. Ennyi idő alatt már a te kutyád is fent kéne legyen. Hívd fel az orvost és kérdezz rá.
2012. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ide te is beregisztrálhatod ingyenesen:

[link]

2012. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Annyira nem fontos, hogy most felhívjam, majd ha legközelebb megyek hozzá rákérdezek. Csak mivel van valami új törvény a kutyák chipezéséről, meg nyilvántartásáról, meg ebadóról, azthittem már más adatbázis van.
2012. jún. 1. 19:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne késlekedj szerintem! Annyi kutyus hirdetését látom, akik elvesztek és megtalálták őket, chipesek, de nem regisztráltak és még nem találtak egymásra a gazdival. Már rég otthon lennének, ha az orvos nem lett volna hanyag.
2012. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha elveszne, felkeresném az orvost és regisztráltatnám, de most nem sürgős, nemsokára kell úgyis visszamenni oltás miatt, ráér nekem akkor.
2012. jún. 2. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!