Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőmmel poénból néztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel poénból néztünk társkereső oldalt. Találtam egy srácot, aki tetszik. Regisztráljak és írjak neki? Nem ciki ez?

Figyelt kérdés

Nem igazán van önbizalmam, szóval eleve úgy vagyok vele, hogy minek, úgyis visszautasítana, meg még kezdeményezni sem kezdeményeztem soha, ilyen téren kicsit konzervatív vagyok (a fiú legyen a kezdeményező fél), de tényleg szimpatikusnak tűnik az adatlapja alapján. A harmadik "probléma" pedig, hogy lassan két hete nem volt fenn, lehet, hogy már van barátnője.

Szerintetek gáz lenne, ha írnék neki?

23L


2012. máj. 3. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Írjál nyugodtan, nincs veszíteni valód. Azt viszont ne kotyogd el, hogy miatta regisztráltál.


1 éve még én is társkeresőztem. Ez egyik oldalon talán éppen a "2 hete" volt egyenlő a végtelennel.

2012. máj. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írj neki. mégis mit veszíthetsz?
2012. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

A távkapcsolat hülyeség... Megtanultam, hogy nem szabad... Ha a környezetedben élő srácoknál van esélyed mert tudod hogy nem vagy csúnya akkor hanyagold ezt a dolgot...

Én is így voltam vele... Jól nézek ki és mégis távkapcsolatban voltam majdnem 4 hónapig...15/f

2012. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. te szegény...-.-"

Én nem látom, hogy a kérdező távkapcsolatról beszélt volna. De ha mégis, nem mindegy, hogy mekkora az a táv, és mennyi időtök van egymásra. Én másfél éve vagyok együtt a párommal, egymástól 45 km-re lakunk, de meg tudjuk oldani a találkozást.

Persze regisztrálj és írj neki nyugodtan, abból nincs semmi, ha barátnője van akkor legalább tudni fogod. Ha vissza is utasítana abból sincs semmi, legalább megpróbáltad. Nincs veszíteni valód, szóval hajrá :)

2012. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Épp azért van fenn, hogy ismerkedjen. Fiú legyen a kezdeményező, ezt a lusta csajok mondják, hogy ne keljen semmit se tenniük, ezzel igazolják magukat.
2012. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsesz, tőlem a barátnőm 400km-re lakott és mégis elmentem hozzá... 45 km semmi. Lefutnám a szerelemért xd (a hülyeséges távkapcsolatos voltam)
2012. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!