Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kiltix szerintetek hatásos?...

A Kiltix szerintetek hatásos? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
De most akkor hogy van? Mehet bele kullancs, csak kiesik belőle, amikor már beszívta a mérget? Vagy csak a szőrébe megy bele?
2012. máj. 31. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

március óta van kiltix a kutyán, eddig nem volt benne kullancs pedig patakpart mellett sétáltatom



ugyanakkor álltaorvosnál volt olyan kutya akibe kiltix mellett ment kullancs


szerintem lehet kutyától is függ hogy bejön e

2012. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Kiltix az egyik legjobb a forgalomban lévő nyakörvek közül. Ettől függetlenül persze megeshet, hogy néhány kutya saját kémiájához nem passzol, és nem olyan hatásos, de azért a többség elégedett vele.

Az meg, hogy volt kullancs kiltixes kutyában is... 100%-os szer nincs. Aki mást állít, az hazudik :)

2012. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Klitix van a kutyán és találtam benne kullancsot. Elég nagy volt már, szóval nem tudom, hogy a nyakörv felhejezése előtt került-e bele, vagy utána. Mindenesetre sikerült kiszednem belőle és még élt. Tehát azt tapasztalatból mondom, hogy nem hal meg tőle a kullancs.
2012. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Kiltix honlapján írják is, hogy belemehet a kullancs és akkor öli meg, amikor az már megszívta magát vérrel (a vérben van az a szer, amitől elpusztulnak).

Sokan dicsérik, de mint minden nyakörvnél vagy spot onnál vannak olyanok, akiknek nem vált be.


Én eddig Advantix Spot On-t, most pedig Scalibor nyakörvet használok, eddig egyik mellett sem volt benne kullancs. (Ezeknek távoltartó hatásuk és van és úszhat is a kutyus). Foresto-t mondják még, hogy nagyon jó!

2012. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszú szőrű kutyámon nem vált be, a rövid szőrűn pedig tökéletesen üzemelt.


Jelenleg mindkét kutyán Foresto-van, az mindkettejüknek bevált egyelőre (kb. 2 hónapja van rajtuk), még a szőrükön sem láttam mászkáló kullancsot, nemhogy beléjük menve. Én nyugodt szívvel tudom ajánlani.

2012. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami jelenleg úgy tűnik nálunk, hogy 100%-osan hatásos a hosszú szőrű kutyámnál, az a Kiltix, 3 naponta Neostomosan és séták után még átfésülöm egyszer. A Kiltix elvileg megöli a kullancsot, a Neostomosan távol tartja, együtt nagyon jó hatásúak. :)
2012. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!