Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szuka tacskóm fialás előtt...

A szuka tacskóm fialás előtt áll.3 napja mérem a hőmérsékletét,37,1 körüli mindig. Sokszor napközben keresi a helyét, elbújik, néha még az elletőládájába is belemegy. Eszik, amikor kap enni. Mikorra várhatók a kicsik?

Figyelt kérdés

igazából nem figyeltük, h pontosan mikor lett vemhes.

Sokszor napközben keresi a helyét, elbújik, néha még az elletőládájába is belemegy.



2012. jún. 2. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aznap nem fog enni.
2012. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de tuti? mert egy bélpoklos kiskutyáról van szó.... :)
2012. jún. 2. 16:04
 3/14 anonim ***** válasza:
nem tuti,de a 99 % nem eszik aznap. éspersze leesik a hője.
2012. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ha most 37,1 a hője, annál is lejjebb fog menni akkor?
2012. jún. 2. 16:25
 5/14 anonim ***** válasza:
igen. leesni csak aznap, vagy előző este esik le. ha 3 napja 37,1 akkor ez a normális
2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló. Az én kutyám éppen 37,1-nél ellett. A kutya átlag hőmérséklete 38-39 között van. Jön már az emlőjéből a tej? Nem kaparja a helyét? Ez pedig nagy hülyeség hogy akkor nem eszik a kutya. Az enyém még ellés közben is kijött eszegetni. Kb-re se tudod hogy hanyadik napon van? Nem látod bágyadtnak?Mindig azonos időben méred a hőjét? Ennyinél 24 órán belül már meg kellett volna ellenie.
2012. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves 6. A kutya hője igen ingadozhat és nagyban függ a méretétől.

ha 3 napja minden nap 37,1 a hője,akkor ez a normál érték és ehhez viszonyítva kell leesnie.

Meg lehet nézni hol vannak a kölykök (ultrahanggal,de kézzel is) befordult-e már az első.

Igenis a kutyák legnagyobb része nem eszik az ellés előtt.

Tenyésztek 20 éve, jónáhány ellést láttam már

2012. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
sziasztok. köszönöm a válaszokat eddig is. nem tudom kb-ra sem, h hanyadik napon van. az emlőjéből nem jön tej. nem bágyadt. keresi néha a helyét, de nincs egész nap ott. jókedvű és vidám. eszik is.
2012. jún. 3. 08:15
 9/14 anonim ***** válasza:
ultrahangot mikor csináltattál?
2012. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem csináltattam. annak idején a spánielünket vittem el uh-ra, azt mondták 6 kölyök lesz, erre 3 volt, és az anyakutya nem tudta világrahozni őket. úgy rohantunk vele egy másik dokihoz, aki megcsászározta...
2012. jún. 3. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!