Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » K1 vitamin kapható gyógyszertá...

K1 vitamin kapható gyógyszertárba?

Figyelt kérdés
Most sajnos megevett a kutyám patkánymérget, még szerencse hog észrevettem hogy mit rágogat így kivettem a szájából, már ilyenkor nincs senki az állaatorvosi valaminél így nem tudok orovst hívni.Holnap tudnák venni a gyógyszertárba? Most egyfolytába itatom tejjel , állítólag az jó rá
2012. jún. 2. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Itass vele sós langyos vizet, jó sok sót rakj bele, meghánytatja!

Kocsival nem tudod bevinni a legközelebbi ügyeletre?

2012. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, tejet szoktak. Szerintem kapható K1 vitamin gyógyszertárban.
2012. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huhh köszi a gyors választ , mostadtam neki tejet majdnem megivott a 1 litert, adjak még neki sós langyos vizet vagy ne? sajnos nem tudom bevinni mert messze van az ügelet ez még nem lenne gond csak nekem nincs jogsim szüleim pedig már ittak mert ponnt 1 buli szerűség van és így nem mernek vezetni :(
2012. jún. 2. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Huh, jó kérdés.

Annyit tegyél meg, hogy keress rá a neten az ügyeletes állatorvosra, hívd fel és beszélj vele, hogy mit csinál. Nem akarok butaságot mondani, mert ez nem játék.

Nekünk is volt ilyen gondunk, az én kutyusom is patkánymérget akart megenni kis korában, szerencsére be volt zacskózva, de eláztatta már a nyálával, így elvittük dokihoz.

Ott az volt a menetrend, hogy meghánytatták azonnal és Kálium injekciót kapott.

2012. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csinál=csinálj
2012. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

keríts állatorvost. ha kell a föld alól is.

Van valami leírásod a méregről? több fajta hatóanyagú szer is létezik. A leggyakoribb a kumarintartalmú méreg, ennek ellenszere a K vitamin, azt injekció formájában adják. Az ilyen mérgek gátolják a véralvadást és elvérzik a kutya.

2012. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!