Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megcsapta az áram a kutyámat,...

Megcsapta az áram a kutyámat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sétáltam a 10 hónapos tacsimmal, és nem tudtam, hogy áram van a vezetékben, amivel pár tehenet körbekerítettek a mezön. Szegény felágaskodott és a fejét érhette a csapás. Nagyon megijedt, sírt, de pár perc múlva már sétáltunk tovább. Lehet valami baja? Szegeny nagyon megijedt :( Köszi a válaszokat!

2012. jún. 3. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegényke nem hiszem hogy nagyobb baja lenne de azért figyeld a viselkedését nem e lesz lehangolt stb akkor vidd a dokihoz egyből. Lehet csak abba a pillanatba fájt neki meg meg is ijedt. Simizd meg helyettem is szegénykét.
2012. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj.Az az áram nem 220 V
2012. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen elektromos pásztorokban a feszültséghez nem társul káros, vagy halálos áramerősség. Csak csíp, semmi káros utóhatása nem lesz.
2012. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz tőle! mi is kijárunk a lovardába és ott is van villanypásztor. 3-4 csípés után megtanulta hogy nem megyünk be a lovak alá. :D:D
2012. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam... és ö is teljesen megnyugodott már. :)
2012. jún. 3. 22:12
 6/7 anonim válasza:
töröld le a könnyeit.
2012. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az ilyen kerítésekbe minimális feszültségű áram van vezetve, ez biztos! Csak azért ráz, hogy figyelmeztessen... Tudom, mert az állatkertben is ilyen a rókák kerítése:D mi ezzel szórakoztunk, elég beteg osztálytársaim vannak... Fájni fáj, és biztos megijedt a kutyus, mert nem értette, de nyugi, ettől nem lehet baja... Ami káros, arra általában kiírják... Egyébkéntis... A tehenek is állatok... Biztos vigyáznak rá, hogy a vezeték ne üsse ki őket:) Most jó sokmindent írtam...:D huhh
2012. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!