Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne dúsabb a...

Hogyan lehetne dúsabb a kutyusom szőre?

Figyelt kérdés
egy talált spánelről van sző nincs olyan nagy szőr mint egy átlag spánielnek. Jó minőségű tápot kap ettől csillog villog a szőre de hogyan lehetne dúsabb vagy hosszabb a szőre? Sose volt még nyírva se trimmelve.
2012. jún. 3. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nem fajtatiszta. Így a szőre is más lehet.
2012. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az igaz de akkor nem is lehet rajta változtatni mondjuk nyírással vagy akármi? Mert ugyan úgy megvannak a lábán a lokniai a hasán kevéske de van csak elég ritka a szőre.
2012. jún. 3. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Most valószínűleg levedlett,ha ezentúl jó minőségű tápot kap, fél év múlva már sokkal szebb lesz, de azért ne várj olyan bundát, mint egy kiállítási sztár spánielnek.
2012. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó minőségű tápot kap amúgy már egy éve nálunk van de télen se változik meg nagyon a bundája
2012. jún. 4. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet semmivel megváltoztatni egy kutya szőrét. Legalább is, azt, hogy rövidből hosszú legyen. Ha nem változott idáig, nem is fog.

Nem mindegy, milyen a szőre, ha egészséges? Vagy azért szeretnéd hogy mondhassad, spánielem van? Keverékként is lehet szép a kutya. És semmivel sem kevesebb, ha netán spániel keverék.

2012. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem én akkor is szeretném ha egyáltalán nem hasonlítana spánielre csak érdeklődtem hogy lehet-e. De nem lényeg az a lényeg hogy egészséges és okos kiskutya. :)
2012. jún. 4. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:

1.az egy dolog hogy tartasz egy állatot és jól bánsz vele.

2. ahhoz már emberileg legalábbis nem sok jogod van hogy a kényed kedved szerint kell hogy kinézzen,ez a legszánalmasabb.... am használj rá pantene-t vagy taftot..........................

2012. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad, jó minőségű az étele. Ha idáig nem változott, ezután sem fog változni.

Vannak étrend kiegészítők szőrre, bőrre. De azok inkább a meglévő szőrzetet teszik még látványosabbá.Fogadd el őt olyannak, amilyen :))

2012. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nekem még így is ő a legszebb.

Kedves 22:12-es nem tudom mi szánalmas abba hogy érdeklődtem az után hogy esetleg lehet még dúsabb a szőre a kutyusomnak nem arról van szó hogy már pediglen én olyat akarok és leszarnám hogy ezzel a kutyát teszem tönkre. Szerintem az szánalmas hogy ilyen hamar alkotsz véleményt egy emberről pedig azt se tudod mit gondol vagy milyen az illető.

2012. jún. 4. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!