Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a megfelelő fajta nekem?

Melyik a megfelelő fajta nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy nagyobb kutyát.

Fajtisztát,törzskönyvvel.

Minimum 32-33 és 60 kg között mozogjon,

Kiképezhető legyen,szeressen sportolni,ne legyen lusta.

Ne legyen se agresszív sem félős.Ki jöjjön a kisebb kutyákkal és őrizze a házat.

én ezekre gondoltam:

Beauceron,óriás snaci és orosz fekete terrier mi a véleményetek?


2012. jún. 4. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Howavart,dalmata,belga juhász
2012. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én is gondoltam ezekre,köszönöm.

dalmata meg belga juhászok még kicsik :) nekem

2012. jún. 4. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
az óriás snacik nagyon jó fejek.:)
2012. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Labrador! Nagyon nagyon könnyen tanúl, imád sportolni mozogni futni játszani apportírozni úszni! Egyáltalán nem lusta! Egyáltalán nem agresszív kutya és azt nem tudom h félős e de szerintem nem az mert az én Labradorom nem az mert hiszen a gazdáját minden kutya megvédi!:) Amúgy h tetszik a labrador?:)
2012. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szép,de nekem kicsi és nem védi a házat
2012. jún. 4. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagy buflákok nem kifejezetten sportosak! Sőt, inkább lusták (lustának tűnnek). A kifejezett munkakutyák ill. sportkutyák mind közepes termetűek (a beauceron sem sokkal nagyobb, mint egy labi), mert egy nagy testet nehéz mozgatni és hamarabb sérülnek az ízületek. Ha igazán komoly sportkutyát akarsz, válassz malinois-t (rövid szőrű belga), vagy munkavonalas német juhászkutyát - egy pillanatra sem lesz megállásod. :) Igaz, a mali nem nagy buflák, de iszonyatos erő van benne. Egy munkavonalas nj kan viszont azért elég tekintélyes méretű tud lenni... A többi sem rossz választás.
2012. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem,nem is a nagy maflákra gondoltam max orosz fekete terrier,malinois is jó,de még az is kicsi,de az legalább házörző,munkás németjuci is jó.
2012. jún. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!