Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás és közben izmosodás...

Fogyás és közben izmosodás szempontjából melyik fajta edzésterv lenne megfelelő?

Figyelt kérdés

Szeretnék hasból fogyni,de közben izmosodni popsira,karra,lábra. Ezért úgy étkezem,hogy délelőtt CH,délután natúr hús,fehérjeturmix .. minden,ami fehérje.

Nem tudom,melyik edzésterv lenne a megfelelő.


A változat:

Hétfő :40 perc kardio,has

Kedd: 10perc bemelegítés,súlyzózás:popsi,comb,has

és ezt felváltva


B változat:

Hétfő:10perc bemelegítés,súlyzózás popsi,has ezután fehérjeturmix, majd 30perc kardió

Kedd: ugyanez,csak kézre súlyzózás.


2011. febr. 17. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy lehet egyszerre fogyni és izmosodni.
2011. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bix ***** válasza:

fogyás közben _nem_ fogsz izmosodni. ha sikerül megoldanod ezt a gordiuszi csomót szólj, minimum egy nóbel díj...


diéta majd amikor lefogytál edzés a végén újra diéta, vagy edzés ahogy vagy és diéta a végén. te döntesz, de ettől amit leírtál komoly izmokat nem fogsz építeni.

2011. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én napi 4-5 kisebb étkezést javaslok 2,5-3 óránként,sok folyadékbevitel mellett.magas fehérjebevitel,alacsony szénhidrát,és menni fog a fogyás.

heti 3x 20 perc-fél óra kardió edzés elég lesz,a súlyzós és popsiformáló edzésből is kéne heti 3.

2011. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Srácok szerintem a kérdező nő,és nem tömeget akar növelni,úgy ahogy azt ti gondoljátok,(mert az tényleg nem fog menni)csak kicsit izmosodni,formálódni akar....

jól sejtem kérdező?

2011. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kis izmosodáshoz,formálódáshoz,nőnek,férfinak,ugyanazokra a feltételekre van szüksége,más más mértékben!
2011. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

igen,lány vagyok .. de nem kell sokat fogynom,csak hasról nagyon keveset :) sztem az az 1-2 centi megoldható úgy,h közbe formálódok:)

2011. febr. 17. 17:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Formálódok? Már a szótól idegbajt kapok.

Fogyás közben nem fogsz izmosodni. pont. Akármit csinálsz, ez nem lehetséges. A fogyás miatt maximum jobban fognak látszani a már meglévő izmok, de ez nem jelenti azt, hogy izmosodtál volna.

2011. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovàcs ildiko válasza:
lehet izmosodni fogyás közben ha keveset kell le adnod .. de az nagyon nagyon kemény torna és kő keményen be kell tartani az étrendet !!!
2012. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3-4 kilót szeretnék,mert vékony vagyok,csak zsíros a karom,hasam,derekam. Elmondanád hogy?:)
2012. okt. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!