Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy történhetett hogy a...

Hogy történhetett hogy a kutyámnak ennyire letört egyszerre 2 különböző lábán a köröm majdnem tövig játék közben?

Figyelt kérdés
Lent voltunk a téren és fociztunk vele. Aztán azt vesszük észre hogy elkezd sántikálni de játszott tovább,majd megnézzük és a 2 hátsó lába nagyon véres volt. Láttam azért hogy a körme a gond! Felkaptam hazahoztam ölbe,beraktam a csapba lemostam neki,alig volt már neki élő rész a 2 hátsó lábán lévő körömnél,egyiknek szinte csak a töve volt meg. Raktam rá betadint,bekötöttem,rögzitettem neki gumival most elég muris ahogy megy benne,persze nagyon sajnálom. Felhívtam a dokiját,azt mondta ez az óvintézkedés elég neki,2-3 napig fájni fog neki az biztos! Életem,nagyon sajnálom őt,de nem értem hogy történhetett ez? Valakinek volt már ilyennel dolga a kutyájánál? Meddig hagyjam rajta a kötést?

2012. jún. 4. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy véletlenül ráléptetek a lábára focizás közben? Nem tragédia, pár héten belül visszanő neki, egy ideig még fájlalni fogja. Nem kell rá kötés, a lakásban aztán meg főleg nem, csak nehezebben gyógyul be és zavarja is. Betadine-t tegyetek rá, hogy ne fertőződjön el.
2012. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem volt láb alatt! egyik ponton állt a párom,másikon az unokaöccse és úgy rúgták a labdát Lüszi meg elkapta mindig! Nem értem komolyan! De kötést csak azér raktam rá mert vérzett,de lassan leszedem neki:) Köszi a válaszod!
2012. jún. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!