Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában akarattal mindenhov...

Mostanában akarattal mindenhova odacsinál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kutyámnak időben meg lett tanítva minden ( szobatisztaság , következetes nevelés st., minden hasonló ami élhetővé teszi a közös létet.


De , most jön a gond.

Kb 1 hete megbolondúlt!!!!

Kertes házban lakunk , kint is , bent is lehet.

Tudja jól , hogy pisi , kaki CSAK KINT lehetséges.


Az elmúlt 1 hétben többször bejött kakilási szándékkal és a hófehér szőnyegre csinált , és kb 5 perce a nappali kanapéjára préselt ki 1 liter vizeletet!!!


AZT HITTEM MEGÖLÖM , KIABÁLTAM , FUTOTTAM UTÁNA , de persze ő gyorsabb volt és kislisszant.

Előtte soha nem volt még ilyen , 2 éves , de egy hét alatt kb. 3x kakilt és 2x pisilt a lakásba.

Felülír minket ?? azért mert jóban vagyunk , nincs szidás , már azt hiszi neki mindent lehet ?

Más kutya szagát nem érezheti , mert nincs.

Anno amikor tanítottuk , napi szinten a szájába ráktuk , ezt nem szabad , azt nem szabad , ez jó , ügyes kutya stb.

2 éve szinte mindig már csak azt mondjuk okos kutya....., mert megtanulta mit lehet , mit nem és nem is volt rá panasz.

De most mi van vele??

Tudja , hogy rosszat tesz , mert reggel amikor odacsinált a szőnyegre tudtuk , hogy valamiben sántikál , mert kúszva közlekedett a lakásban , de akkor még nem láttuk a baj forrását.

Aztán , amikor megláttuk , menekült , mert igaz még soha nem volt felpofozva , de éreztem , ha elkapom , ......

Rengeteget vagyunk vele , mert valaki mindig van otthon , és a hálószobán kívül szabad bejárása van mindenhová.

A szomszéd kutyája is kan , bejárása van hozzánk , amikor csak akarnak játszanak.


Jó dolgában nem tud magával mit kezdeni ???


2012. jún. 5. 17:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jogos , és köszi mindenkinek , csak már azt hittem , hogy túl vagyunk a nevelésen , most meg kezdhetünk mindent elölről. :-(
2012. jún. 5. 19:11
 12/13 anonim ***** válasza:

dehogy kezdhetsz mindent előröl...


csak legyél vele szigorúbb és magabiztosabb !


és észre fogja venni magát hidd el.

2012. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Oksa:-)
2012. jún. 5. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!