Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye ő sem gondolta komolyan?...

Ugye ő sem gondolta komolyan? (link)

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki bármit mondd, nem, nem ilyen helyen szoktam kutyát venni, de nézelődtem, és találtam egy érdekeset. Ránézésre tényleg fajtatiszta kutyának tűnnek, de akkor miért CSAK 20 000 Ft.-ért árulja, miért nincs a szülőkről kép, és miért nincs törzskönyv?!

És amin a legjobban ki vagyok akadva, az az,(gondolom felnőtt ember hirdeti), hogy nem tudja hogy amit írt(FAJtiszta), az magától értetődő?


És itt a link: [link]


2012. jún. 5. 19:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Ő pedig egy keverék kutyusért kér pénzt?!?!

[link]

2012. jún. 5. 19:48
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól még lehet fajtatiszta, hogy nincs törzskönyve és nincsen kép a felmenőiről, és nincsenek mindenféle genetikai vizsgálatokon alávetve. Egy tipikus szaporító. Én is egy ilyen emberkénél vettem a borderemet 35 e-ért.
2012. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A mini kutyáknál nem ritka, hogy a keverékért is kérnek pénzt. Van, aki szeretne egy kis szobacirkálót, de nincs rá több tízezre, így megveszi olcsón a keverek, de miniatűr kutyát.

A beagle-on nem tudom miért vagy ennyire meglepődve, az már nem egy olyan kutya, amiért horribilis összegeket szoktak elkérni.

A nőnek ott van 5 kiskutya, aminek az etetése, eltartása igencsak sokba kerül, és ki tudja mikor sikerül eladnia. Tudod válság van, az emberek csórók, van aki kaját nem tud venni, nemhogy kutyát. Így örül, hogy eladja 20-20 ezerért, és már van neki 100ezre. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, lehet csináltatni törzskönyvet, de ez megint olyan, hogy minek csináltassa meg előre, mikor lehet, hogy mondjuk 2 a nyakán marad, és akkor jajj de jó, van törzskönyve, mintha nem tudná, hogy a saját fajtiszta kutyája szülte...

2012. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Jah és még annyi, a csivavámat én is 20 ezerért vettem, pedig azok azért feljebb szoktak kezdődni. Fajtiszta! 30-ért volt hírdetve, de mikor felhívtam, azt mondta 20-ért odaadja, mert egyszerűen nincs rá érdeklődés, és nem akarja, hogy a nyakán maradjon.
2012. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ingyen kutyának nincs becsülete. Minden kutyáért fizetsz. hol az árának hivják, hol hozzájárulásnak. mellesleg a kis yorki keverék nekem is tetszik.
2012. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
ezt hívják szaporítónak és azért van ára mert tényleg látszik hogy fajtatiszta eredeti beagle..
2012. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Azért ilyen olcsó, mert ez egy szaporító. Ha drágábban adná, nem biztos hogy megvennék tőle, de így meg is veszik és ő jól keres ezzel. Ha mondjuk elad 5 20 000-es kutyát, akkor neki az már jó pénz.
2012. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Így ránézésre fajtiszták de ezt törzskönyvel nem tudja alátámasztani mellesleg ilyen olcsón nem is adná gondolom semi oltás féregtelenítés ahogy előttem írták szaporító.
2012. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!