Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek komolyan ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek komolyan ez kell? (link) :O

Figyelt kérdés

[link]


Ez eléggé gáz szerintem... Belőlem papucsot nem csinál senki, inkább egyedül halok meg.


17/F


2011. szept. 21. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném... én ilyen vagyok, de kb. leszarják, mert a külsőm nem tetszik egy lánynak se. :(
2011. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mind a 20-ra nekünk sincs szükségünk, de ha 1-2-t villantasz, hidd el, hogy hálás lesz a csaj, amit te is élvezni fogsz majd
2011. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17 évesen ez érthető is.
2011. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát ilyen pasi nem létezik de nekem nem kell hogy ennyire körbeugráljon csak tudjam hogy szeret=)
2011. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb nem papucsság, hanem egyszerű törődés.
2011. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem a lányoknak homokos kell. Pl: SP, Justin Műbőr
2011. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Ez eléggé gáz szerintem... Belőlem papucsot nem csinál senki, inkább egyedül halok meg. "

Hát van benne valami. De szerintem a legtöbb lánynak is hasonló a véleménye

2011. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom eléggé megfelel ennek, és én nagyon szeretem, de szerintem nem papucs (senki se tartja annak aki ismer minket, inkább azt szokták mondani, hogy szerény, de magabiztos).

De ő ezeket a dolgokat nem éli meg szenvedésként, pl szeret táncolni, szereti a romantikát, szeret kedves meg aranyos és édes lenni, nem tetteti magát, és így a jó szerintem. Nem örülnék ha megjatszáná magát, még ha a kedvemért van, akkor se. Nem akarom megváltoztatni, vagy ráerőltetni az én ideáimat, legyen önmaga és legyen boldog, és ha ő boldog, akkor én is nagyon boldog vagyok, mert szeretem és arra vágyom, hogy boldoggá tudjam tenni :)

2011. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem túl sok lenne. De ezek mind jók, ha ilyenekből pár van a srácban, akkor van esélye nálam. Nekem fontos, hogy törődjön velem a párom, hogy érezzem, hogy szeret (akár úgy, hogy megölel, akár, úgy, hogy a fülembe suttog stb.) stb.

Nekem erre szükségem van egy kapcsolatban, de cserébe én is törődök a párommal, kedveskedek neki, kényeztetem.


Szóval ez mind nem kell, ez már sok lenne. De ha néhány dolog meg van ezek közül egy fiúban és ezeket okosan variálja, hogy mindig más, újabb dolog legyen, ergo új színt visz a kapcsolatba, az nagyon jó.

16/L

2011. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
19:18, egyetértek.
2011. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!