Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más is megengedi, hogy a...

Más is megengedi, hogy a kutyája az ágyban aludjon, esetleg együtt alszanak?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen "hülye"? :S:)
2009. júl. 2. 11:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
39%

Nem engedjük meg neki, de magától velünk alszik:)))

A párna tetején, a lábunknál, vagy pedig hozzánk bújva alszik:)

Milyen kutyusod van?

2009. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
69%

hát én biztos nem engedném meg ha lenne kutyám:) de amugy nagyon szeretem a kutyákat, de sajnos nincsen:)

de van egy cicám, van hogy beugrott az ablakon és befeküdt az ágyam,ba:)

2009. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
41%
biztos nem te vagy egyedül ilyen HÜLYE. a farkasoknál sem alszik a falkavezérrel együtt más farkas... de hát az ember hülye:-((( és csodálkoznak ha a kutya még a visszahívásra sem figyel... hát csak aludjatok jó sokáig együtt a kutyátokkal! Undorító. Megfürdesz és tisztán befekszel a koszos kutyaszőrös ágyba, hát gratulálok.
2009. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
63%

Én is a kutyámmal alszok.Valahogy nélküle nem az igazi. :)

Tudom,nem helyes de én vele szeretek aludni.

2009. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudnék egy állattal együtt aludni (még emberrel se szerretek) de ha ez neked jó attól nem vagy hülye.. Ha a kutyád makulátlanul tiszta meg minden akkor aludj vele és kész :D
2009. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Beagle-m van. 9 és fél hónapos.

Egyáltalán nem koszos állat, minden séta után megmossuk a tappancsait meg a fenekét (meg a nemi szervét is). Jól nevelt kutya, nem hord be kaját az ágyba, nem rendetlenkedik. Egyszerűen csak nem szeret egyedül aludni.


Mikor kölyökkorában hazahoztam, nem volt hajlandó máshol aludni, csak velem. Mivel nem akartam, hogy az ugatásával felkeltse a szomszédokat, megengedtem neki. Azóta nem alszik máshol. Az ágyam elég nagy, elférünk ketten. Az oltásai megvannak, tudom hogy tiszta és egészséges, és ennyi.

2009. júl. 2. 11:40
 7/39 anonim ***** válasza:
74%

Kinti kutyáim vannak, így ők nem alszanak ágyban, de ha bent lennének sem engedném őket fel. Egyrészt mert "tudom hol volt előzőleg a nyelvük" és bármennyire is tisztán vannak tartva én nem aludnék velük egy ágyban. (Pláne hogy horkolnak is:) Másrészt, mert nagyok (35 és 40kg) az egész ágyat elfoglalnák, ja is hullatják a szőrüket is.

De amikor pl kirándulunk szeretek velük "eldölni" vhol. Fekszünk a fűben és ők ott hortyognak mellettem:)

De szerintem a lakásban megvan mindenkinek a saját helye. A kutyának egy kényelmes kosár a gazdinak meg az ágya.

2009. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
58%

Én is a kutyámmal alszok, pontosabban mi is a kutyuval alszunk.

Először a férjem hallani sem akart róla, aztán valahogy így alakult egy sérülés után. Most már ő az első aki este felhívja az ágyra. Jó így nekünk és a kutyunknak is. Nem érdekel, hogy ki mit gondol erről. Egyébként egy Jack Russel terrier.

2009. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
a 4.vagyok:nekem is beaglém van :D
2009. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
54%

nálunk ahavnesem nem alszik ágyban,mert a fakasoknál is csak falkavezér aludhat a többiek helyén,az ő helyén senki,én ehhez tartom magamat..

de mindenki azt csinál,amit akar..

2009. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!