Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lehet a természete?

Milyen lehet a természete?

Figyelt kérdés
Dobermann vizsla keveréket kapok majd, de nem igen tudom milyen lesz a természete, melyikhez fog jobban hasonlítania . Kinézetre egy az egybe dobermann
2012. jún. 5. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Majd kiderül, amikor vele élsz.
2012. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy biztos, kőkemény munka lesz ezt a kutyát napi szinten lefárasztani. Mivel gondolom a szülők nem szűrtek és nem tenyésztőtől származnak, reménykedj, hogy ne legyen genetikai betegsége és normális, stabil idegrendszerű legyen.
2012. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már egy éves, a lefárasztása sem lesz nehéz mert van egy vizslám is. Nem 100 százalékosan dobermann vizsla mix de ezek látszanak rajta leginkább mert a teste egy dobermané meg a színe is (dobermann barna),mintázata. Viszont a feje az vizslás
2012. jún. 7. 06:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik haveromnál van,de már nem tudja tovább tartani és megkért engem hogy fogadjam be mert menhelyre nem szívesen adja és én el is vállaltam. Amúgy így utólag megkérdeztem milyen a természete azt mondta olyasmi mint egy vizslának, nagyon barátságos, családcentrikus, de ha kell megvéd és kicsit bizalmatlanabb idegenekel. Amúgy betegségmentes, jó idegrendszerű kutya.
2012. jún. 7. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!