Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Zoofast webáruház tápjai...

A Zoofast webáruház tápjai eredetiek? Ti rendeltetek már tőlük?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régóta szemezgetek az oldallal, tudom, hogy Lengyelországban van a cég. De akkor is furcsállom, hogy ilyen olcsón hozzá lehet jutni a tápokhoz. Én Eukanubával etetek, és itthon elég drága 17-18ezer, viszont a zoofastoon 11-12 ezer (azért nem mindegy), ráadásul a régi csomagolásában van feltüntetve. Így nem is merek még rendelni tőlük, attól tartok lehet lejárt, vagy nem is eredeti. Ezért szeretnék tapasztalatokat olvasni, aki már rendelt tőlük tápot.


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jún. 6. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én rendeltem, teljesen eredetiek. Rendeltem már (és minden rendben volt, 1 héten belül megérkezett mindig a termék) Royal Canint, Joserát, Taste of the Wild-ot és Orijen-t is! :) (Én magam a TotW-ot etetem, de ismerősökkel van, hogy együtt rendelünk onnan.)


Csak ajánlani tudom az oldalt! :)

2012. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Miért ne lennének azok? Személyesen még nem rendeltem, de baráti körben már leadtak pár rendelést és minden rendben zajlott.

Az árkülönbséget az is adhatja (nem néztem utána), hogy mondjuk náluk nem 27% az ÁFA...

Tápot még szerencsére nem hamisítanak, szép is lenne :)

2012. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Most kíváncsiságképp megnéztem a tápunkat. Én olcsóbban rendelem itthonról (Brit Care). Bár ez nem tartozik a kérdéshez, csak gondoltam beszámolok :D


Egyébként nyugodj meg kérdező, biztos, hogy nincs velük gond.

2012. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

Akkor megnyugodtam, legközelebb rendelek tőlük. :) Gondolom a képeket meg nem szokták frissíteni a tápok mellett. Nekem a zoofast-ról nagyon megérné rendelni, igaz nem minden táp olcsóbb, ahogy írtad is Alexandra. A sima Brit is olcsóbb itthon, régen etettem is vele, de nagyon sokat kakilt tőle a kutyám.

2012. jún. 6. 15:43
 5/20 anonim ***** válasza:

Nincs mit, most én is ránéztem az oldalra, ahonnan rendelem, megláttam, hogy akcióban van a tápunk, úgyhogy gyorsan rendeltem is :D


Sima Brittel én is etettem, de az nekünk sem vált be, szintén sok volt a kaki tőle.

2012. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha a zoofaston jelzed, hogy másik webáruházban (kiszállítással együtt is) olcsóbb a táp, akkor ahhoz az árhoz képest is engednek 2%-ot :)
2012. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én Pro Plant rendeltem már onnan többször,szintén,mert több ezer forinttal olcsóbb,mint máshol. A táp eredeti,teljesen jó. Kicsit lassabban szállítanak,mint más cégek,de annyit megér
2012. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Taste of the Wild tápomat én február óta várom és mindig ígérgetnek, már persze ha hajlandóak az e-mailemre reagálni.
2012. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek is a válaszokat! Úúú utolsó, az szép, hogy február óta várod :/
2012. jún. 6. 20:46
 10/20 anonim válasza:
Rendeltem tőlök Pro Plan tápot. Írtam nekik egy mailt, hogy van-e raktáron és ha van mennyi idő alatt hozzák ki Magyarországra. Kb. 30 perc után válaszoltak, hogy van és hogy 5 nap a szállítási idő. Meg is jött rendben. Kb 8 nap alatt.
2012. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!