Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Zoofast webáruház tápjai...

A Zoofast webáruház tápjai eredetiek? Ti rendeltetek már tőlük?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régóta szemezgetek az oldallal, tudom, hogy Lengyelországban van a cég. De akkor is furcsállom, hogy ilyen olcsón hozzá lehet jutni a tápokhoz. Én Eukanubával etetek, és itthon elég drága 17-18ezer, viszont a zoofastoon 11-12 ezer (azért nem mindegy), ráadásul a régi csomagolásában van feltüntetve. Így nem is merek még rendelni tőlük, attól tartok lehet lejárt, vagy nem is eredeti. Ezért szeretnék tapasztalatokat olvasni, aki már rendelt tőlük tápot.


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jún. 6. 15:00
1 2
 11/20 anonim válasza:
Nah hát megérkezett a februárban rendelt szállítmány. Az egyik zsák szakadt volt :( nekem nem tetszik a cég. A levelekre jó nektek hogy válaszolnak, mert én nem kapok soha választ, pedig az adatlapjukat töltöm ki. Lehet nem vagyok szimpatikus. Az áfa biztos nem szempont, náluk 22%, most megnéztem. Azért 5% nem olyan nagy különbség. Kíváncsi lennék ekkora különbség miért van. Nálunk nagykeráon nem lehet néhány tápot olyan olcsón kapni mint náluk kisker áron. Ez elég borzasztó a magyar cégeket tekintve. :(
2012. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
43%
A tápok eredetiek ,csak a gond hogy ugy tudom a cég elfelejt AFA-t fizetni pedig az unios jog szerint annak az országnak kellene fizetnie ahol eladja a termékeit. Az adataid meg megvannak a futárvégnél , ugy hogy kérdés hogy a NAV mikor fogja tőled bevasalni az AFA tartalmat. Végül is 5+1 éve van beszedni . De lehet hogy én gondolom rosszul.
2012. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Háát lehet, hogy akkor még sem tőlük kellene vásárolni :/ Csak olyan drága nálunk ez a táp, amivel etetek, még akcióban is húzós az ára, váltani meg nem akarok, mert kipróbáltam egy pár tápot és ez vált be a legjobban.
2012. júl. 28. 17:21
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a helyes kifejezéseket fogom használni, úgyhogy ezért elnézést előre is.

Hogy ők hogy fizetik az ÁFÁt az a vevőt nem kell hogy érdekelke, mert EU-n belüli rendelésnél a vevőt nem terheli semmi. Én rendszeresen rendelek külföldről (ebay és amazon az esetek többségében), a nem Eu-s országoknál van egy maximális határ ami alatt nem kell sem ÁFÁt sem vámot fizetni felette meg igen. EU-n belül nincs maximum határ, rendelhetek 100e Fz-ért is elektronikai dolgot angliából, a szállítási, csomagolási és vételáron kívül nem terhel semmi.

2012. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát. :)

Naaahh mégis rendeltem tőlük. Szerencsére 4 nap alatt megkaptam, nagyon precízen be volt csomagolva, semmi karc, és azt a tápot kaptam amit szerettem volna. Máskor is tőlük fogok rendelni, mert így olcsón kijövők, mintha itthonról rendelnék. Az áfát illetőleg, meg kérdeztem másokat is, szerintük, még ha nem is fizetnék, azt a NAV-nak nem rajtunk kell, hogy bevasalja, az a cég problémája. Én azt az árat fizetem ki, ami a honlapon fel van tüntetve, azt hogy ők, hogy üzletelnek, hogy fizetik az ÁFÁt azaz ő problémájuk, minket az nem terhel.

2012. aug. 2. 15:06
 16/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3201100-letez..


Lásd egy korábbi válaszom...

Így van, nem fizetnek áfát sem itt, sem Lengyelországban... így azért már el lehet képzelni, hogyan lehetséges, hogy jóval olcsóbban értékesítsenek.

2012. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Viki84 válasza:

Nekem most pont aggodalmaim támadtak a cég felől. A royal canin medium sensible tápot rendeltem tőlük és a magyarországon kapottól teljesen eltér: méret, szin, szag...

Elképzelhető, hogy más országban gyártották és azért lehet ez?

2013. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Simán :)
2013. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne előfordulnia ilyennek. A zsákon rajta szokott lenni a gyártó neve, címe.

Hasonlítsd össze, hogy ugyanaz van-e ráírva mint ami Magyarországon kapható.


Csak egy kérdés... miért pont Royal Canin? Csak kérdem... ezidáig én mindenkitől csak rosszat hallottam róla. Kíváncsi vagyok, hogy aki ezt veszi, mi alapján esett rá a választása. Köszönöm előre is!

2013. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én évek óta rendelek tőlük.És egy másik webshoptól is (annak a neve: zooplus) Semmi gond nem volt soha. A kiszállítás általában 2-8 nap között van (megrendeléstől számítva 3-4 napon belül meg szoktam kapni)

Most már változtattak a webshop kinézetében is, ami annyit tesz, hogy az adott táp (vagy egyéb) mellett, láthatod milyen az arukészlet (alacsony, közepes, magas vagy ha nincs belőle mikorra várnak szállítmányt). Vagyis nem fordul elő olyan, hogy hetekig kell várni egy-egy termékre. Az árak verhetetlenek és olyan tápokat lehet kapni, ami minőségi és egy átalágos pénztrácájú embernek is megfizethető (aki itthon nem tudná megvenni), és nem utolsó sorban, olyan széles a választék, olyan mnőségi tápokat lehet kapni, amit itthon nem tudsz beszerezni! Sehol nem kaphatóak. (pl Almo nature legend 70%-os hústartalmú,Feringa 95%os hústartalmú, Granatapet 72%-os hústartalmú, Grau 72%-os, Greenwoods 75%-os, stb. Plusz persze azok az ismertebb márkák is kaphatóak, amit itthon is megvehetsz : Schesir, Royal Canin, Bozita, Eukanuba, Orijen stb. csak jóval olcsóbban megkapod. Vehetsz persze a divatos tápok közül is, Whiskas, Kitekat stb, csak ezek hústartalma 4%!!!, plusz egy csomó káros anyag van benne.)

Én utána olvastam hogyan kell etetni, és a szerint válogatok össze, aztán megrendelem a havi adagot (úgy ingyenes a szállítás is nekem). A kutyusoknál nem tudom hogyan kell, de a macska húsevő. A fentebb említett külföldi tápok mind nagyon jó minőségűek.

Mindkét webshop magyar, minden egyes terméknél el tudod olvasni mi van benne. Az egyetlen hátránya talán - bár én már megszoktam - hogy a dobozokon, zacskókon a leíás álalában nem magyar. De ez legyen a legkevesebb. Hamar meg lehetszokni, és két három rendelés után már akkor is el tudod olvasni a lényeget, ha nem beszélsz az adott nyelven. A zooplusnál a nedves tápok csomagok pl 6-os 12-es 24-es stb (így még olcsóbb!) egyesével csak a száraz tápot tudod megvenni. Lehet kapni külön senior, junior, diet stb tápokat is, sőt rá is tudsz úgy szűrni, hogy csak mondjuk a kölyök tápokat mutassa.

A zoofast-nál ugyan nem olyan széles a választék mint a fentinél, de náluk akár egy konzervet is rendelhetsz (ha mondjuk ki akarod próbálni). Szerintem a zooplus minden szempontból jobb, de ezt nektek kell eldönteni.

Az emag-ot is nagyon érdemes megnézni..

2015. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!