Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lusta, kis termetű lehetőleg...

Lusta, kis termetű lehetőleg nem fehér kutyát keresek. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
mopsz
2012. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a kutya lusta, akinek a gazdája is az, de napi másfél óra séta a leglustább kutyának is kell :-) A terriereket mindenképp felejtsd el. Én a helyedben keresnék egy megfelelő habitusú keveréket.
2012. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
MOPSZ?! EMBER TE MIRŐL BESZÉLSZ?! A MOPSZ HIPERAKTÍV!!!!OLVASS UTÁNA! KÉRDEZŐ NE DŐLJ BE, OLVASS UTÁNA!
2012. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vidd az enyémet!

Nem kicsi, nem is fekete, de lusta mint egy pocok.

2012. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szomszéd mopszjai semmit sem csinálnak :O
2012. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem kokkerspánielom van, és ritka egy lusta kutya. :-) Ha kimegyek vele, szaladgál 5 percet, és aztán leül velem szemben és vár. Ha kiviszem a rétre, és leülök, mellém fekszik, és alszik. Pedig úgy tudtam, a kokik szeretnek mozogni. Lehet, csak az enyém ilyen lusta, de én így is imádom őt.
2012. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És tessék pl: Játékra alkalmasak,de nem olyan mozgékonyak így nem

[link]

2012. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.A kokerspánielesnek:én is azt olvastam,hogy nagyon mozgékony viszont több gazdit is ismerek kinek kokere lusta...ezzel alátámasztottad:D:))
2012. jún. 6. 19:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül egyfajta adottsága, vannak más egyedek, azt jelenti hogy a legtöbb golden pl. lustácskább, és kifogtam egy olyan szinten hiperaktívat hogy győzöm lefárasztani, agilityn lefutja a bordeket, mikor láttam már olyan lusta bordert aki nem csinált semmit..Nem lehet pontosan fajtán belül megmondani, szerintem kedves kérdező ha mindenképp lusta kutya kell ezt nem fogod tudni kölyökkutyáról eldönteni milyen temperamentumú lesz, egy menhelyre szerintem menj el és egy 1-2 éves kutyut hozz el , náluk már lehet látni milyenek
2012. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jún. 7. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!