Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy harci kutya mióta vonszol...

Egy harci kutya mióta vonszol el egy nőt 20 méterre?

Figyelt kérdés

Prédának nézte, vagy mi?

Tudtommal nem szokott egy kutya sem csak úgy egy embert, aki védi a házat/kertet, az kimegy, és elkapja a karját, és elvonszolja 20 méterre?

Ez hogy?



2012. jún. 6. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát egy pit volt ahogy látom és egy nőt nem olyan nehéz elvonszolni főleg ha meg is ilyed.
2012. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De miért? Inkább ez érdekelne? Miért viszi el onnan?
2012. jún. 6. 18:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Miről van szó?
2012. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2012. jún. 6. 18:57
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én nem hiszem hogy 20 méteren keresztül a kutya vonszolta,szerintem a nő rohant a kutyával úgy hogy a kutya ráfogott a ruhájára,nagyon fel lett fújva ez szerintem.


Nekem volt pit bullom pont ilyen volt csak nem tigriscsíkos,de nem volt benne anyi erő hogy vonszoljon olyan sokáig valakit.

2012. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát egy normálisan nevelt kutya ilyent nem tesz legyen az harci kutya is....ez a pit tuti nem volt normális...Olyan nincs hogy egy akármilyen kutya nekitámad egy embernek és elvonszolja!
2012. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy volt nevelve.
2012. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az a kutya egy keverék, nem pit.
2012. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Láttál te már kutyát rongyozni? Húzza hátra, nem csak egy helyben cibálja. Ha folyamatosan "vergődsz" a ronggyal, de engeded, hogy a kutya vigye, baromi messzire eljuthat vele. Ugyanígy ha egy ember vergődik, de el tudja húzni, hasonlóképpen addig fog vele hátrálni, amíg tud. Így szerintem teljesen raális a húsz méter, bár valószínűleg kellett hozzá egy-két perc.
2012. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
reális*
2012. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!