Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek vannak? Mennyibe...

Milyenek vannak? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Yorki féle kiskutyát szeretnék tartani. Mindeképpen szobakutya legyen, és kis szőrös,aranyos:) Mint egy yorki:)

Aki tud ilyen kutyafajtát kérem írja le!


2012. jún. 9. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van a Yorki de ahogy olvasom nem volnál ellene a Yorki keverékeknek sem.

Szóval keress fel fajta mentőket. Onnan vizsonyleg olcsón fogadhatsz örökbe kutyát. Vagy marad a Yorksire terrier tenyésztők. Hobbira 80-100Ft körül van.

Vagy van a Biewer Yorksire terrier [link]

2012. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pici testű kutyából én cairne terriert választanék
2012. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De a Biewer Yorki egy kicsivel drágább mint a "sima".
2012. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Budai Letti válasza:

Szia! Én is ugyan ezt a kérdést akartam feltenni 2 héttel ezelőtt. Ajánlom a yorkit, mivel nagyon aranyosak, és szőrösek, ráadásul nem hullik a szőrük, de havonta 1-2x kell vágni. :) Nekünk is ilyen kiskutyánk lesz. :) Viszont a kistestűeknél hajlamos betegség a térdficam, írd be a keresőbe, megmagyarázza, ( amúgy hirtelen szintváltozás ( meredek leejtő, túlzott lépcsőzés ) és az inszallag szakadás, de arra van oltás.:) sajnos vannak ilyen bajok, de megelőzhetőek. :) szóval szívből ajánlom a yorkit, és szerintem, ( ez egy tipp) ne nyárra vegyétek, hanem max a végére, kicsit megakadályozza a nyarat, és amúgy itt egy csodálatos yorki kennel, mindent leír.:)

[link]

SOK SZERENCSÉT! :))

2012. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
[link] ez nem tetszik?
2012. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok ötletet:)

De yorki, egyszerűen annyira aranyos hogy nincs ahhoz fogható. Budai Letti: Pontosan nyárra szeretném, mert tudom hogy sokat tudok vele foglalkozni, és nem lesz gond iskola alatt:) Amúgy vinném magammal :)

2012. jún. 9. 23:04
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ő hogy tetszik?

2012. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy ők is cukik még szerintem, bár annyira nem yorkisok:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amiket linkeltek azok nagyobb fajta kutyák:\ Aranyosak, szépek, de nem olyan ami elfér a kezemben, mint a yorki:)
2012. jún. 10. 12:02
 10/11 anonim ***** válasza:

és ha nem fér el a kezedben az kit érdekel? én simán ölbekapom a 20 kg-os kutyámat és megszeretgetem, hidd el, jobb, mint a kis törpéket :D

és menhelyen is találhatsz kistestű kutyákat.

2012. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!