Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez? A kutyám olyan volt,...

Mi ez? A kutyám olyan volt, mintha hányna, de csak nyál jött ki.

Figyelt kérdés
Mi ez és mi okozza? Természetesen megkérdezem majd az álltorvost, de ma (vasárnap) nincs nyitva. Okozhatja az, hogy (majdnem) megette egy idegen kutya ürülékét? (Ezt egy kérdező mondta régebben.)

2012. jún. 10. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
normális, hogy a kutya öklendezik és csak sárga nyákot, esetleg füvet hány.
2012. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a macskám csinálta ezt. Másnap semmi baja nem volt. Én azt hittem, megveszett, de csak valami megakadt a torkán. Szőrcsomó, vagy nem tudom. Mindenesetre azért majd nézesd meg az orvossal.
2012. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Színtelen, mivel nyál, volt benne egy kis fehér buborék.

Köszönöm a válaszokat, holnap megnézetem az orvossal.

2012. jún. 10. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet sok a sava.
2012. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha csak egyszer csinálta, semmi baj. az enyém is szokott néha minden különösebb ok nélkül, lehet, hogy benyelt valamit vagy rossz a gyomra.
2012. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most már nem csak nyál jött ki, hanem egy kis táp is. Nem tudom, mi lehet, szerintem csak valami rosszat evett, de holnap (mint már mondtam) elviszem állatorvoshoz.
2012. jún. 10. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém is hányta már ki a kajáját, csak úgy. ha amúgy nem levert és többször nem csinálja, akkor nem hiszem, hogy nagy gond lenne.
2012. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azóta még kétszer hányt. A másodiknál táp, a harmadiknál meg táp és egy fadarab jött ki. Valószínűleg csak attól akart megszabadulni a szervezete.

Beszéltem az állatorvossal, ő is ezen a véleményen van. Azt mondta, ha többször nem fog hányni és ugyanolyan játékos és aktív lesz, mint mindig, nem kell bevinnem hozzá. Nem is fogom mert jól van, semmibaja! :)

2012. jún. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!