Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele h betakarod...

Mit csináljak vele h betakarodjon a helyére? Meg elbújik a tuják közé menekül kajával sem tudom becsalogatni helyére

Figyelt kérdés
Van egy másféléves kan kaukázusim. Kennelbe van tartva eléggé nyugodt fajta, játékos szeleburdi. Sajnos menj a helyedre szót már nem akarja elfogadni nyakörvénél kell megfogjam és akkor a helyére megy. De mostnara nem tudom mivan vele. Mer megfogom a nyakörvét és nem akar a helyére menni hiába ráncigálom csak nyüszit.

2012. jún. 10. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
dobálj be jutifalatokat, pl. virslit, sajtot, vagy kekszet a házába, vagy ahova be kellene mennie. egy idő után rájön, hogy ez jó dolog! és ha bemegy, dicsérd meg. lényeg, hogy a kennel környékén csupa jó dolog történjen vele. pl. a vacsoráját is kaphatná ott, azért csak bemegy. nincs ott valami darázsfészek? előfordulhat hogy valami tényleg zavarja ott.
2012. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nagy genszter az én kaum...eddig mindig adtam neki vmi finomságot mikor bezártam és akkor bement a helyére.de már a finom kajára sem aakr bemenni inkább kinnmarad :D:S csinálokneki sültestálat hátha akkor joolesz :DD

köszi

2012. jún. 17. 11:27
 13/15 anonim válasza:
Természetes vagy épített kennelje van? A kaukázusinak - a többi naaaagy és szőőőrös kutyának is a legjobb a kertből leválasztott, növényzetet, vagy legalább egy bokrot vagy fát is magába ölelő kennel... Az enyém mindig beásta magát egy gödörbe és semmi baja nem is volt, hogy be kellett mennie oda.
2012. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
épített...de elmondom neki 15x h menj a helyedre,és kb 7-8perc rohangálás jobbra balra és bemegy :D
2012. júl. 22. 21:21
 15/15 anonim válasza:

nem mind1 hol a helye.

Rá kell látnia a ház ajtajára és a kapura.

nem szabad a házának szeles helyen lennie.

Mivel a kau önfejű, ha nemakar bemenni és ő a falkavezér akkor nem is fog csak ha ő úgygondolja hogy van értelme.

Én is hiába mondom neki, csak akkor fekszik be ha esik az eső.

(és az sem túl jó dolog ha mindig kennel-be van mert van mozgás igénye rendesen.)

2012. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!