Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy ennyire hullik...

Normális, hogy ennyire hullik a szőre?

Figyelt kérdés
10hónapos Labrador! kb. 2nap alatt tiszta szőr a szőnyegem és a parkettán is áll a szőr! ez normális? meg ha 2 ujjal megfogom a szőrét és nem is kell erősen húzni mert kijön neki úgyis!
2012. jún. 12. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Jön a meleg, a jó idő, gondolom vedlik. El kell kezdeni kefélni, és nem lesz ilyen.


Ajánlom a furminatort (vaterrán kétezer forint), az nagyon szépen "megszünteti" a szőrhullást. Én a boxeremen használok ilyet, és nagyon bevált, alig van szőr a lakásban! :)

2012. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van furminatorom! :D csak én 14ezerért vettem a fressnapfba :D
2012. jún. 12. 09:21
 3/5 A kérdező kommentje:
ez most kicsit sziven vágott, h ennyi a vaterán!:D
2012. jún. 12. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
és pedig eredeti, egyedül magyar leírás nincs hozzá (mintha szükség lenne egy kefe használatához használati leírásra), mivel külföldi beszerzés, azért ilyen olcsó, de teljesen eredeti.
2012. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen drága helyeken nem érdemes vásárolni, webshopokban, aukciós oldalakon szemezgess! Jóval olcsóbbak. És nem ritka ilyen árkülönbség sem. A nyári szőrhullás természetes, a németjuhászunkból fél vödör szőrt ki tudunk fésülni, rá pár napra még egy fél vödört. Vedlenek, mert melegük van. Nálunk is szőrszőnyeg van az ajtó előtt. :)
2012. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!