Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kuvaszokról segítene valaki?!

Rebeka1234 kérdése:

A kuvaszokról segítene valaki?!

Figyelt kérdés

sziasztok nekem vann 2008-as születésű szuka kuvasz kutyám

nagyon barátságos velünk az idegeneket nagyon nem kedveli

még kiskorában a papámnál volt és most meg ide hoztunk magunkhoz jól kijön velünk mert ismer minket sokat jártunk a papámékhoz és gondolom meg jegyzett minket.

de viszont apukám véleményt kért a barátaitól és szinte mindenki azt mondta neki hogy kuvaszt gyerekek mellé nee!

nagyon rosszakat hallani róluk

VALAKI SEGÍTSEN IGAZSÁGOT TEREMTENI KÉREM!



#KUVASZOK
2012. jún. 12. 10:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Itt gyakorin sok az olyan ember aki direkt ír rosszat..vagy félre olvassa és rosszat ír..anno engem is beijesztettek a lovamtól akkor mindig remegve mentem jó formán hátra a karámhoz..Bemenni nem mertem..majd egy okos ember felnyitotta a szemem és azóta gyakorin csak olyan kérdést írok fel ami nem állatokhoz fűzödik mert sok itt a tudatlan!( de vannak kivételek!! )



A kutyust NE FEDEZTESD!! IVARTALANÍTSD! Nézz körbe mennyi kóbor kutya van még az utcán..a menhelyek megtelve vannak!! Te sem szeretnéd, hogy valamelyik "kiskutyát" viszont lásd az út testen..vagy éppen a menhelyen..vagy elgázolva...Legyen eszed és ivartalanítsd!!

2012. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekünk is volt kuvaszunk. Velem együtt nőtt fel. A névnapom elött egy nappal halt meg. Még gyerek voltam, és nagyon szeretett velem lenni. Amikor a mamám meglátogatott minket, A kutyánk szó szerint arrébb lökte a mamát, mintha azt mondta volna nem kell rá másnak vigyázni, én vigyázok rá. Szóval nyugottan lehet gyerekek mellé vinni, barátságos, és gyorsan tanuló állatok. Aki mást hitt, keressen rá a kuvaszokra.
2012. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 magyarvirtus ***** válasza:

Valóban ez nagyban függ a neveléstől, de általában a kuvaszok kimondottan szeretik a gyerekeket, persze akad kivétel, pl ha valami negatív kölyökkori élménye kapcsolódik gyerekhez.

A két lányom kicsi koruktól kezdve együtt hancúrozott több kuvasszal is az udvaron, soha semmi probléma nem volt. Általában a gyereket kell a kutyához nevelni, mint fordítva, de ez érvényes más állatokra is, a gyerekkel a korához mérten meg kell értetni,hogy mikor mit miért cselekszik a kutya, mire hogy fog reagálni.

2012. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Az én kuvaszom imádja a gyereket. Ha rokonok jönnek hozzánk egy 10 éves kislányért egyenesen bolondul. Le se lehet róla vakarni, ha a kiscsaj leül, az ölébe teszi a fejét, és úgy simogattatja magát :D Imádnivaló

De soha nem hagyom egyedül gyerekkel.

2013. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!